Прибори за хранене

  • 1 652
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Здравейте!
Моля, да ми препоръчате прибори за хранене. Марка? Материал?
Разбира се, разглеждах в много онлайн магазини, но не знам, какво точно да гледам, а искам освен красиви, да са и качествени.
Ще се радвам да ми препоръчате!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 12 125
Важното е да бъдат изработени от висококачествена стомана. А другото, да ти харесват. Честно казано, не бих поръчвала онлайн, добре е да ги видиш на живо, все пак не са евтини.

# 2
  • Мнения: 6 249
Вижте в Como и DUKA.
Препоръчвам Solingen.

# 3
  • SF
  • Мнения: 21 172
В Jysk има златни прибори. Дизайнът ми харесва, но много им се чудя... Някой от вас има ли ги? Може ли да се мият в машина?

# 4
  • Мнения: 9
В Jysk има златни прибори. Дизайнът ми харесва, но много им се чудя... Някой от вас има ли ги? Може ли да се мият в машина?

Риск си е. Златната баня ще се изтрие и после на какво ще приличат не е ясно.

# 5
  • Мнения: 375
Много благодаря за съветите!
Спрях се на Solingen, тъй като май само те предлагат по-изчистени дизайни, каквито търся. За жалост почти всичко е изчерпано онлайн и ще трябва да пообиколя. Надявам се да продават на бройка и сама да си направя комплект за поне 10 души, защото навсякъде са за 6 или 12, а два комплекта по 300-600 лв. ми е малко прекалено.
Esmee, в Shein има голямо разнообразие от "златни" прибори, но предвид цените там, не мисля, че ще са много качествени. Ако ги ползваш рядко и само за гости, може би. Чети ревютата. Понякога има доста добри попадения.

# 6
  • SF
  • Мнения: 21 172
Не, не искам съдове за гости и съдове за мен. Нямам място за такива излишъци. По-често аз ще се храня с тях, отколкото гости. Харесвам златни прибори. Сега са модерни. Не искам да давам много пари, защото ще се смени модата и вече няма да са като за гости.

# 7
  • Мнения: 375
В такъв случай пробвай с Shein. Има огромно разнообразие и от комплекти и от отделни прибори от най-малкия до най-големия и действително са много красиви. Забелязах, че в момента са много хитови златните и черните.

# 8
  • Melmak
  • Мнения: 2 982
Преди известно време бях в чуденка за прибори. Исках да са от хубава стомана, за да са безопасни и да издържат дълго. Такива прибори са скъпи, но могат да карат години и нищо да им няма.

Купихме от икеа, поръчахме ги онлайн. Не съм фен на икеа, но гледах да са си стоманени и за сега нямат грешка.

Ако си в София има един магазин на wmf (май така беше марката), който се намира в аутлета до Метро на Цариградско. Там има по-стари модели, които са на супер цени. Въобще посуда качествена и хубава. Купих си тиган от там, който беше 48 лв с всичките намаления, а иначе е в пъти повече. Ползвам го всеки ден, мега добра покупка. Но такива намаления на сайта и в моловете не съм виждала, само там на място.

# 9
  • Мнения: 680
Последно купих за мен от Гама Елит. В София имат физически магазин. Продават прибори на германски и португалски производители - поне моделите, които аз харесах. Тази фирма има и сайт. Снимките са добри, но на живо усещането като се вземе приборът в ръка е различно.

Та моите прибори са на BeloInox, като се колебаех между тях и един комплект на Justinus Bestecke.

# 10
  • Мнения: 6 249
Ние ползваме комплект на Justinus Bestecke и сме доволни.

# 11
  • Мнения: 551
Ползвам над 4 години Брио, не са мръднали, нито са се надрали от съдомиялна, същите са като ден първи. Не са висок ценови клас ( нещо между 70-80 лв)

# 12
  • Мнения: 319
Вкъщи сме с Dragon на Ikea и съм много доволен - и като визия и като качество.

# 13
  • Мнения: 9 692
wmf, имаше на много добра цена в сайта им (като за техните цени).

# 14
  • Мнения: 4 482
Ползвам над 4 години Брио, не са мръднали, нито са се надрали от съдомиялна, същите са като ден първи. Не са висок ценови клас ( нещо между 70-80 лв)
И аз съм много доволна от Брио. Хем не са мръднали, хем са ми много красиви. Нашия комплект е серия Brio Yamato

Общи условия

Активация на акаунт