как се справяте със запека

  • 3 480
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Ох, опитвам се да съм търпелива, ама като чета за сок от цитруси на 25 дни и сапунче и мушкато в дупето и направо се чудя в кой век живеем  Confused
Peace

# 46
  • Мнения: 6 461
Здравейте,моето бебче е на 50 дена и вече имаме проблем с изхождането.Спрях да го кърмя,защото ми спря кърмата и минахме на адаптирано мляко,но сега започна много да се запича и не се изхожда по 2 дена.Стана много неспокоен и дори когато всичко му е наред плаче.Вече му давам и сок от портокал и мандарина,но и това не помага.Ако има някой със същия или подобен проблем и е намерил решение моля да ми пише.
Цитруси се дават след годинката Peace

Можеш да даваш на бебчето топла водичка ,да правиш масаж на кормчето по посока на часовниковата стрелка.
Можиш да се посъветваш с педито относно Дуфалак.

проблема ми е от 2-3 седмици и се наложи да му мушкам сапунче и мушкато в дупето,за да може да се изака.и горе долу от 2-3 седмици не се е изхождал сам.притеснявам се да не му свикне организма да се изаква само по този начин.
Това да ти кажа честно наистна е проблем...когато се започне със сапунче и мушкато.Както и термометъра...
Според мен може да се привикне .
Никога не съм правила подобни опити с децата ми.
На аптеката предлагат Дуфалак . Peace
След консултация с лекар всичко ще се оправи.

# 47
  • Мнения: 560
На мен ми бяха казали, че ако акито е твърдо две капцици зехтин екстра върджин сутрин преди хранене помага. Пробвах и наистина разхлабва. Не знам дали е правилно, но действа.

# 48
  • Мнения: 45
благодаря на всички,които ми пишете.ние вече се справихме с този проблем.наистина съм много благодарна на всички мами,които дадоха своите съвети. newsm10 newsm51

# 49
  • Мнения: 75
Днес си купих Blevit L. Надявам се да има ефект. Иначе кивито действа безотказно.

# 50
  • Мнения: 668
i moето бебе е на 50 дни само 4е се храним все още с нан хипоалерги4но.малко по скъпо е от другите но ако сам на теб ще си храня бебето с него.питах 2 педиатъра и джамата са за ако има6 средства.ние пием сок също само 4е от ябълка и ьодим по 2 пъти на ден няма ни6то 4е викат 4е запи4а.по 2-3 лъжи4ки му давам за сега

# 51
  • Мнения: 209
със сокче или с Дуфалак, ако продължава дълго!или с АМ, което разхлабва напр. Нутрилон!

# 52
  • Мнения: 23
Моето момченце имаше същия проблем когато беше на 2 месеца.Педиатърката ни изписа Лактулоза по 5мл всяка сутрин.Започна да си ака нормално.След 2 седмици я спрях и резултата беше по 1-2 пълни памперса на ден... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт