МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 15 270
  • 228
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 976





Снеж включи се за озета не го намирам аз🙄
Снимките като ги гледам ама нямам нужда от озет ама все пак


Айде на наградите 🧿🤤
Номинация за най-добър шампоан

# 121
  • Мнения: 1 104
Включвам се аз, че точно преди минутки го мернах. Simple Smile
Ферит, който изпита силен гняв и паника, когато Сейран беше отвлечена, преследва всички възможности, за да разбере кой е направил това.  Научавайки, че Сейран е отвлечена, Казъм нахлува в къщата на Корхан с мотива, че не могат да защитят дъщеря му.  Всички тези събития предизвикват голям конфликт между Халис Ага и Ферит.  Това, което Хатуч разказва за миналото, кара Ферит да се тревожи още повече какво може да се случи със Сейран.  Сейран, която се опитва да попречи на Едже да пострада, разбира, че Мезиде се готви да направи много лоши неща.  Когато Ифакат попада в необяснима ситуация, Гюлгюн получава възможността, която чака от години.  Докато започва голяма операция за спасяването на Сейран, Ферит и Сейран са на тънката граница между живота и смъртта

# 122
  • Мнения: 8 418
Диди, Джеси, мерси за снимките и озета. Flowers Hibiscus Най-голямата простотия е да пребият Сертер. Що бой изяде в този сериал.

Рибарче е на трето място четири седмици в Румъния и на първо в Сърбия. Вероятно върви още 1 сезон там. В България някой знае ли как са нещата?

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 20:44 от ·٠•Snejka•٠·

# 123
  • Мнения: 8 976
Живота и смъртта и тънката линия ах ах... Идем ли на песента на mavi gri нека ми е поздрав

https://m.youtube.com/watch?v=xrpasFa2tIQ&pp=ygUXw7Zsw7xtIHlhxZ9 … SBhcmFzxLFuZGE%3D

Всичко е като някакъв ад





Наглата Асуман и тя се оказа нова Ифакат 🤮

Кая иншаллах да помогне на Ферит

# 124
  • Мнения: 1 104
На мен лично положението ми изглежда като от филм на ужасите.
Снежи, не съм попадала на официална информация, но съм сигурна, че е и тука са на върха в класациите. бТВ Стори не пестяха сили и средства за пиар, само като се сетя за огромните постери из София, а и „връзката“ на Мерт и Арфа се нищи стабилно и от нашите медии. Спомням си като си представяха канала ми беше направило голямо впечатление, че имат идея да излъчват нови сериали паралелно с премиерите им в Турция. Интересно ми е как ще процедират сега като ги настигнат, защото тая работа с паралелното излъчване ми се струва доста сложна от към дублаж и времетраене например. Все пак сме го виждали по Фокс с американски продукции – излъчват ги няколко дни след премиерата им в САЩ. Обаче там са си по 40 минути, та не знам дали е осъществима тази идея. Амбициозна ми се струва за момента.

# 125
  • Мнения: 8 976
БиТиВи осемдесет пъти ми спираше Листопад навремето че не можеха да се оправят а и Опасните улици хич няма да ме шашне нищо вече.
Имаше много добри рейтинги по едно време и то за кабеларка , но не съм гледала по натам каква е ситуацията.

Някои хора отново си позволяват да излеят “любовта” си към Рамо гледам.🙄
Аз да плюя вашия любимец???



# 126
  • Мнения: 8 418
Айде и трети фрагман. Явно накрая ще я намери... надявам се. Hands Pray



Това беше написал Емрулах преди това.

https://twitter.com/emoditor/status/1780985453874729381?s=46

“Peşindeyim yaaaarr” - това е от тази песен, тя звуча във фрагмана, също и в този от 29 епизод.



Превод - https://www.cevirce.com/lyrics/bg/kayahan-odalarda-isiksizim-%D1 … %D0%BE%D0%B4.html

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 21:00 от ·٠•Snejka•٠·

# 127
  • Мнения: 8 976
Мале колко добър припадък.Като истински не като някои Шифи Мифи дето гледаш като умрял кон в сено. За мен тази жена е бедствие за киноиндустрията…😳🙃
Браво за играта за пореден път!
Рамо с вика за Сейран и борбата на Ферит пак ще направи неземна игра от фрагманите се усеща.😶
Моля се да намерят Сейран и да свърши този трилър по бързо 🙏😔
Трудни сцени ще е заснела Афра интересно ми е да ги видя но и в Фазилет снима гадости и в Кардешите.🤝



Малко позитивизъм че след фрагмана и Каяхан имам нужда от Хуба Буба 😍🫶🏻

# 128
  • Мнения: 8 418
Превод на фрага. Нямаше много смисъл от него, ама карай.

Ферит: Не знам какво да правя!
Кязъм: Сине!
Ферит: Не знам кого да помоля за помощ.
Сейран: Не ме пипай, моля те, не ме пипай.
Есме: Сейран!
Ферит: Сейран!
Любима! Много те обичам! Много те обичам!
Кязъм: Нека Алах спаси живота на дъщеря ми и отнеме живота ми тази нощ.
Халис: Взеха ми снахата. Забравете за добрите намерения и греховете. Ще пожертвам богатството си!
Абидин: Изглежда намерихме мястото.
Ферит: Жена ми... Не спирай да ми вярваш. Да не си посмяла.



Диде, айде, любимата тема с диабета.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 22:44 от ·٠•Snejka•٠·

# 129
  • Мнения: 1 104
Здравейте, момичета. Simple Smile Както ви споменах, аз не успях да се зарибя по този сериал, но имам представа за сюжета. Вече е потвърден третият сезон, та ми е любопитно да чуя теориите ви как ще развият историята или поне какво вие искате да видите в нея оттук нататък. Simple Smile

# 130
  • Мнения: 8 976
Снеж няма да задълбаят има по тежък случай в момента иначе това ми е
любимата тематика знае всеки как се кефех на сцените с инжекцията ;д
Особено 6ти епизод където уж е игра ми е любима сцената.

Джес , аз не знам какво да кажа ,но и актьорите не знаят самия Емре Алту / Орхан се чудеше като го попитаха самата тема може дори още да не е отворена пред тях ,но да е взето решение писахме по рано затова.

АРХИВ:


# 131
  • Мнения: 8 418
Джеси, лично за мен, трети сезон е излишен. Какво могат да дадат в 3 сезон - Сейран и Ферит заедно с обща марка, деца... Това е най-логичното да се случи, да, но не знам дали има смисъл. По-добре да удължат 2 сезон с няколко серии и да го дадат това още сега, вместо покрай него да пълнят цял 3 сезон с безсмислени епизоди. Но пак казвам, не искам да има 3 сезон, Мерт да си почине и да покаже на какво е способен и в друг сериал, далеч от ОГМ и Онур. Много ще е трудно да го възприемат с друга актриса, сигурна съм, така че колкото по-рано, толкова по-добре.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 23:01 от ·٠•Snejka•٠·

# 132
  • Мнения: 8 976
Снеж нямам кандило да мина по това пожелание за молба...
Особено най-вече за ОГМ и Онур...Това е голямо зло няма по голямо зло от това.

# 133
  • Мнения: 8 418
Лека нощ!



# 134
  • Мнения: 8 976
Джихан Heart













Лека нощ и от мен!

Джем Heart




Харииии Heart
Рамо и активност - Ти да видиш Heart

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 23:59 от x BlackRose x

Общи условия

Активация на акаунт