Пак за любовниците...

  • 7 152
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674
да, така мисля. Ако е за еднократна забивка, прошката е гарантирана, щото всички сме хора. НО такива афери с месеци, пък и да седя да чакам и да ме избира  после, ай сиктир!
Няма брак, викаш - ми то ако е имало брак, нямало е да има любовници с месеци мисля си аз. Какъв брак, какво семейство, какви пет лева? Та...излиза май че нямам сърце Laughing и не, на мен не може да се случи. Еднократно, може. Афера с месеци - не. Мъжът ми не заслужава да бъде лъган и правен на маймуна, съответно ще му бъде съобщено още в зародиш.  Толкоз - за мен не е крайно. Хубаво е че има и хора дето търпението им е голямо де, ако всеки режеше веднага, колко ли семейства щяха да останат newsm78
роза, не се заяждам, да не се обидиш.
Не разбира се,sylvi не се обиждам.Нали дискутираме тук.Просто казвам 4е бих дала шанс( само 1път!!)...и все си мисля 4е тя страда и си го оби4а. Blush
Пък и той си я обича...иначе нямаше да се двуоми ,щеше да избере любовницата....Мисля 4е не е въпрос на търпение,а дали все о6те имат 4увства един към друг........

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 00:34 от roza66

# 61
  • Мнения: 4 176







Значи  хора вие просто ей така от РАЗ и...край...! Няма брак,няма съпруг,няма семейство...Бием шута и това е?Не е  ли малко прибързано и крайно?? За прошка говорим,поне един път да се прости?!Не можем ли....нямаме ли сърце?? Няма безгрешни хора...на всеки може да се случи бе хора!


Прошка има за лека забежа, флирче и тн. За АФЕРА, която трае месеци и после да му се наложи да ИЗБИРА - не. Значи за мен трябва да има семейство, а за НЕГО не ли?

# 62
  • Мнения: 4 176

Не разбира се,sylvi не се обиждам.Нали дискутираме тук.Просто казвам 4е бих дала шанс( само 1път!!)...и все си мисля 4е тя страда и си го оби4а. Blush
Пък и той си я обича...иначе нямаше да се двуоми ,щеше да избере любовницата....Мисля 4е не е въпрос на търпение,а дали все о6те имат 4увства един към друг........
Аз пък мисля, че той се двоуми, защото се страхува за собствения си комфорт, ако си разбута къщичката. Мъжете са страхливци и се страхуват от неизвестността, която носи бъдещето. Имат вродено чувство за собственост и егоизъм и се страхуват да не останат прецакани и хем искат да изневеряват, хем бившата НИКОГА да не се жени отново.
Абе мила я му еби майката и го уважавай!

# 63
  • Мнения: 379
Само искам да ти кажа, че едно куче научило ли се е да си яде лайната (с извинение) пак ще ги яде.....
Щом веднъж е кръшкал, пак ще кръшка-където е текло пак ще тече, ама друг е въпроса, че или няма да научаваш или ще си последната научила и вс. ще се присмиват зад гърба ти....ама някои жени са мазохистки и това ги устройва....

Аз не бих живяла с подобно изчадие под един покрив, но решението взимаш ти и ти ще си носиш кръста все пак....и повярвай ми наблюдавала съм доста такива ситуации и след прошка, две, три накрая пак се разделят-единственото, коета са губели жените в такъв случай е нервите си и времето си, а годинките просто летят ....

А къде ти отива гордостта тогава???

И не на последно място за едно дете е много по-здравословно да живее с спокойна среда, отколкото на фалш, интриги и изневери!

Абсолютно подкрепям мнението!!! Peace
Как можете да твърдите, че мъжът й я обича. Това не е секс за една нощ /въпреки, че и тогава ще му излезе през носа на моя/! Това са месеци лъжи! И дори след като е разкрит, продължава да се държи като абсолютен мухльо - сега съм с нея, посоле съм с тебе... За мен прошката в този случай е прекалено голям компромис. Не съм деспотична съпруга, на която мъжът й обикаля с каишка на врата. Просто не искам да живея в онези измислени бракове, в които и двамата се задоволяват със съвместно съжителство и търсят любов навън. Писала съм го и друг път - за мен бракът не е фирма за отглеждане на деца.

# 64
Лошото е ,че има залитане.

# 65
Според мен не могат да се обичат двама души едновременно.В този случай той обича само едната.Дали си заслужава да се бори човек за такава "любов"

# 66
  • Мнения: 563
роза66, не мисля че той я обича! по-скоро се страхува да не изгуби удобната съпруга с детето, къщата и всичко останало... ама ако може и любовницата да е налице барабар със официалното "семейство". Не разбирам твърденията  че е възможно да се обичат двама души едновременно. Едното може да е уважение например ( към жената вкъщи ) и любов/страст към любовницата, но да си влюбен в две жени едновременно... newsm78 не ми се вярва. Според мен това е удобна постановка на страхливи хора, които не смеят както казва Мамица да си развалят спокойствието и играят на струната " И двете ви обичам"...
Това че тя го обича, не го оспорвам - ако не беше така, щеше да му е теглила една майна вече вместо да се чуди как да постъпи.

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Излъгал я е - лошо. Признал си е - да му прости ако иска. Аз бих.


Да, ама НЕ! Не си е признал, а тя случайно е разбрала.

Наистина, няма ли вариант да идеш при него?
Преди няколко години, когато на мъжа ми му предложиха назначение в чужбина, и двамата бяхме категорични, че заминаваме заедно, без значение колко усложнения се получиха от това. Просто и двамата сме свидетели как ежедневно се разпадат двойки и без да живеят разделени.
Най- пресен пример е колега на съпруга ми, който, за да спЕсти  пари замина в чужбина без семейството си / има двама  големи сина/ и впоследствие се прибра в Бг. с една млада засукана мадама, малко по- голяма от единия му син, че и в доста напреднала бременност.

Като цяло, подкрепям Мамица- няма смисъл да търпиш един неориентиран мъдьо  Stop Майната му! Млада си, живота е пред теб, всичко ще се нареди!

Успех  Hug

# 68
  • Мнения: 3 674
роза66, не мисля че той я обича! по-скоро се страхува да не изгуби удобната съпруга с детето, къщата и всичко останало... ама ако може и любовницата да е налице барабар със официалното "семейство". Не разбирам твърденията  че е възможно да се обичат двама души едновременно. Едното може да е уважение например ( към жената вкъщи ) и любов/страст към любовницата, но да си влюбен в две жени едновременно... newsm78 не ми се вярва. Според мен това е удобна постановка на страхливи хора, които не смеят както казва Мамица да си развалят спокойствието и играят на струната " И двете ви обичам"...
Това че тя го обича, не го оспорвам - ако не беше така, щеше да му е теглила една майна вече вместо да се чуди как да постъпи.
Да,  може би си права...като се замислих.Абе трудна ситуация.....

# 69
Да,  може би си права...като се замислих.Абе трудна ситуация.....

 Simple Smile Много лесно се предаваш...

Ситуацията наистина е трудна ама досега сме чули само нейната версия. Thinking
Винаги съм бил скептичен по отношение на произнасяне на присъди ("Зарежи го!" си е присъда, дори и да му викат съвет, защото е убедителен съвет - както виждаш, дори теб убедиха...) без изслушването и на двете страни... Crossing Arms

А да го зареже е същото като да избяга. Бягането понякога е най-доброто решение наистина, но не винаги - трябва да се прави само в краен случай, защото иначе може да се превърне в навик Naughty

# 70
  • Мнения: 563
Simple Smile Много лесно се предаваш...

Ситуацията наистина е трудна ама досега сме чули само нейната версия. Thinking
Винаги съм бил скептичен по отношение на произнасяне на присъди ("Зарежи го!" си е присъда, дори и да му викат съвет, защото е убедителен съвет - както виждаш, дори теб убедиха...) без изслушването и на двете страни... Crossing Arms

А да го зареже е същото като да избяга. Бягането понякога е най-доброто решение наистина, но не винаги - трябва да се прави само в краен случай, защото иначе може да се превърне в навик Naughty
любителю, радвам се да видя и мъжко мнение по темата Peace
моля те обясни ми сега защо да го зареже е същото като да избяга newsm78 ти какво би предложил - да стои с него и да експериментира докъде ще го докарат? И още нещо - ти като мъж как би постъпил ако си в нейната ситуация и жена ти е живяла месеци наред с любовник, докато ти се грижиш за детето; не ти е казала сама, а ти случайно си научил. Е, след като си разбрал вече ти е изиграла сълзливо театро как обича и двама ви, но не е сигурна с кого да бъде все още... Искам да уточня въпросът ми не цели заяждане, просто ми е интересна мъжката гледна точка Peace
П.С. За изслушването на двете страни - истина е че не сме чули другата стана, но авторката добре е описала какво бихме чули -  самотен, много чувствителен мъж в друга страна, тъжно му е и му липсва женска ласка, затова решава да си намери гадже да го утешава тъй като жена му я няма. И да има вариации тук те биха били само добавки около основната история според мен.

# 71
  • Мнения: 3 423
Има безумно много семейства, които живеят
по подобен начин. Ако не си склонна да го
преглътнеш, бягай овреме и не си трови душата.
Ако обаче за теб това да си до този мъж и той
да е до вас с детето ти, теглиш чертата на
миналото и гледаш оптимистично напред. Няма
гаранция, че пак няма да се случи. Възможно е
при следващата командировка друга мацка да
му осмисля нощите и мокри пацата, въпросът е
ти дали можеш да живееш с такъв мъж. Това, че
си е хванал любовница, не значи, че не те обича
и че не държи на семейството си. Просто някои
мъже не могат иначе. Както и някои жени.
Преди да предприемаш каквото и да било, трябва
да си изясниш нещата сама за себе си. После е лесно.
Не си застрахована, че пак няма да му се случи.
Аз съм казала на мъжа си, че не искам да научавам,
ако залита тук или там. Както и не искам той да плаща.
Винаги с кондом и не в нашата спалня или дом.

# 72
  • Мнения: 3 674
Да,  може би си права...като се замислих.Абе трудна ситуация.....

 Simple Smile Много лесно се предаваш...

Ситуацията наистина е трудна ама досега сме чули само нейната версия. Thinking
Винаги съм бил скептичен по отношение на произнасяне на присъди ("Зарежи го!" си е присъда, дори и да му викат съвет, защото е убедителен съвет - както виждаш, дори теб убедиха...) без изслушването и на двете страни... Crossing Arms

А да го зареже е същото като да избяга. Бягането понякога е най-доброто решение наистина, но не винаги - трябва да се прави само в краен случай, защото иначе може да се превърне в навик Naughty

lyubitel Не съм се предала,но всъщност не мога даспоря безмисленно...и не казах че съм се съгласила,а "може"би...което не е съвсем пълно съгласие...нали?Аз все пак си казах мнението....макар и да съм единственната която явно мисли така.Което ме наведе все пак на мисълта  че мога и да греша...а може и не.  Thinking

# 73
  • Мнения: 4 176
Аз пък мисля, че тук няма криви и прави. Хора всякакви. Различните хора имат различна мярка за търпимост на изневяра. Аз лично нямам никаква.

# 74
  • Мнения: X
Аз пък мисля, че тук няма криви и прави. Хора всякакви. Различните хора имат различна мярка за търпимост на изневяра. Аз лично нямам никаква.

Мммм да! Много добре казано, освен това съвпада на 100% и с моето мнение!

Общи условия

Активация на акаунт