Поликистозни яйчници и "Голям БАЛОН"

  • 236
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте мили дами първо да ви се представя Зори съм на 24г с дете на почти 5г
От известно време с Тати сме бебе правещи.. Този месец ми закъснява на 6ти ден направих тест(отрицателен) на 18ти ден направих два теста(отрицателни)..
Или нали знаете че надеждата умира последна си мислех че вероятно не са верни  на 20ти ден от закъснението имах болки силни и режещи..
Разбира се Мъжми веднага реши че трябва да ходим в спешното когато отидохме тамм бяха две млади дами който се държаха мнооого грубо тъ едната беше застанала пред монитора и изобщо нищичко не виждах.. Едната г-ца каза на другата "Олее колко голям балон има" след около 2-3 минути казва "Ми тя има поликистозни яйчници" ..
Прегледа приключи и казаха Мъжми да отиде до денонощната да купи тест за бременност.. разбира се аз се ядосах как така ще ме рови с ехографа без нищо да ми каже и т.н. ще види има ли или не бременност и ще иска тест.. Както и да е днес ми е 26ден закъснение

Въпрос към вас
Какво означава "Голям балон"

# 1
  • Мнения: 19 042
Страшна инфантилност. Отиди на гинекология, в Спешното няма да ти решат проблеми, които не са в ресора на спешната помощ. Какво значело голям балон - ами надали е някаква разпространена медицинска терминология. Може да ти е бил голям коремът или нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 9
В сряда съм на преглед но все пак... Инфянтилност? 55кг надали корема ми е голям!

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 18:14 от Целувка

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
За киста най- вероятно става въпрос. С това се характеризира състоянието, а и от самият термин "поликистозни" не се ли сети? "Поли" -  много, и кисти...С цикъла най- вероятно ще се спука кистата, ако ли не - ще ти изпишат нещо

# 4
  • Мнения: 9
За киста най- вероятно става въпрос. С това се характеризира състоянието, а и от самият термин "поликистозни" не се ли сети? "Поли" -  много, и кисти...С цикъла най- вероятно ще се спука кистата, ако ли не - ще ти изпишат нещо
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт