Отговори
# 585
  • Мнения: 191
Story на Афра 🌹

# 586
# 587
# 588
  • Мнения: 787
Майката на Афра живее в Balıkesir -Akçay  , поне така пишат в Х
Родът  им е от Анталия и там са живяли

 Снимките на Афра с майка и винаги са много хубави  Heart Eyes

 Въпреки , че в  1 сезон АбСун не ме впечатляваха , но в сезон 2 КайСун са трагедия Grinning, много харесвам Берил и Ерсин  Heart Eyes .

HeartHeart

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 21:27 от KrasiAnna

# 589
  • Мнения: 2 390
Аз нещо се обърках. Сейран пита сериозно дали детето на Султан не е от Ферит ?
Ако Дичле е на 16-17 , а Ферит на 25, на колко трябва да е оплодил Султан?Simple Smile  Що за глупост беше това...

# 590
  • Мнения: 2 299
Аз нещо се обърках. Сейран пита сериозно дали детето на Султан не е от Ферит ?
Ако Дичле е на 16-17 , а Ферит на 25, на колко трябва да е оплодил Султан?Simple Smile  Що за глупост беше това...

Става въпрос за малкия ѝ син.. който Слава Богу не се оказа на никой 😁

# 591
  • Мнения: 22 147
Гледали са по диагонал пак Joy

# 592
  • Мнения: 2 390
Аз нещо се обърках. Сейран пита сериозно дали детето на Султан не е от Ферит ?
Ако Дичле е на 16-17 , а Ферит на 25, на колко трябва да е оплодил Султан?Simple Smile  Що за глупост беше това...

Става въпрос за малкия ѝ син.. който Слава Богу не се оказа на никой 😁

Хаха, наистина съм го пропуснала. Успокоих се поне, че не са толкова извратени Simple Smile
А Дичле на колко трябва да е всъщност , защото явно ще има афера с татко Орхан?

# 593
  • Мнения: 106
Момичета,много хубави клюки от яхти 🧿
Аз се бях бъгнала от последните трейлъри,но ми мина😅….Ще си чакам серията и ще я гледам цялата,но сигурно ще мижа.Сетих се как обезобразиха Хюрем,но тя като Феникс се прероди за своя Султан …..те така и Сейран ще премине през този ад.



# 594
# 595
  • Мнения: 2 301
Добър ден, дами!



Чета ви за броя гледания на новите трейлъри и това ми дава надежда, че ще скочим леко с рейтинга Hands Pray
Чета ви за популярността на АфРам в разни класации, за успеха на сериала в Сърбия, Румъния...и си мисля, какъв шедьовър се оказа първи сезон, въпреки недоизпипаните си моменти!
Шедьовърът СейФер, който очарова зрителите и си остана ракета носител на историята до днес, въпреки неудачният в доста моменти разказ през втори сезон.

Бавно "търкаляме" до Петък и аз съм много нетърпелива за епизода. Все повече си мисля, че този и евентуално другият ще са преломни.
Спомням си, още през първи сезон чакахме такъв преломен момент- катарзис, апокалипсис Smirk, който да срине всичко старо до основи и новото да се изгради начисто.
Мислех си, че прострелването на Ферит ще е това събитие, но не донесе очакваната промяна. СейФер не успяха да бъдат щастливи заедно. Влиянието на останалите над техните взаимоотношения, все още беше огромно. Ферит, все още поставяше своето Аз в центъра, което пък пораждаше нова доза съмнения и колебания в Сейран.
Кязъм, все още се вихреше, мизериите на Корхан не свършваха...
Понякога си мисля, че това съжителство нямаше да оцелее, дори и без помощта на Пелин.

Основите на историята- Халис и Хаттуч.
Колкото и да ми идва в повече присъствието на поредните отмъстители от миналото, осъзнавам че историята на майката на Акън е важна точно за това.
Твърде тежка, твърде неприемлива и брутална, за да имат път напред всички замесени в нея.
Ферит е прощавал на дядо си много шамари, Сейран е прощавала на леля си мълчанието, докато Кязъм издевателства над тях, Есме и до днес се грижи за нея и я уважава. СейФер, подкрепиха възрастните за сватбата  с най- искрена радост и симпатия. Симпатия, която и ние зрителите имахме към Хатидже, която се е обрекла на самота отказвайки да обича друг мъж в живота си.
Репутацията на двамата в семействата им беше центърът/ основата на всички.
Мисля, че точно това ще се срине сега и вече нищо няма да е същото.

п.п
Дайте да изпишем тези 10 страници до утре, че съм любопитна за новата анкета Grinning

# 596
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Резюмето е преразказ на фраговете, не виждам смисъл да го превеждам. Оставят си вратата за повече драма и да се чудим в кой епизод Феро ще намери своята Сейро. След заявката на Шербета за интересни събития, както и ПР от две седмици насам, много се съмнявам да имаме голям скок в рейтинга. Всичко, което нашите сценаристи не написаха, ще бъде видяно от зрителите на Шербета...

# 597
  • Мнения: 22 147
На мен пък ми се стори, че резюмето е доста смегчено спрямо трейлърите. Нещо ми говори, че яко е имало шев и кройка пак.
Интересно е само последното изречение:
Докато започва голяма операция за спасението на Сейран, Ферит и Сейран са на тънката граница между живота и смъртта.
Вчера в туитър говореха под сурдинка, че заснетите сцени в гората били доста хард и канала не ги приел за излъчване. По тази причина, във втория трейлър почти не дадоха нищо ново, повториха първия, изключая никому неинтересната и ненужна драма на Ифош точно в този момент.

Скрит текст:
не е на 100 % сигурно Smirk

# 598
  • Мнения: 427
Добър ден, дами!



Чета ви за броя гледания на новите трейлъри и това ми дава надежда, че ще скочим леко с рейтинга Hands Pray
Чета ви за популярността на АфРам в разни класации, за успеха на сериала в Сърбия, Румъния...и си мисля, какъв шедьовър се оказа първи сезон, въпреки недоизпипаните си моменти!
Шедьовърът СейФер, който очарова зрителите и си остана ракета носител на историята до днес, въпреки неудачният в доста моменти разказ през втори сезон.

Бавно "търкаляме" до Петък и аз съм много нетърпелива за епизода. Все повече си мисля, че този и евентуално другият ще са преломни.
Спомням си, още през първи сезон чакахме такъв преломен момент- катарзис, апокалипсис Smirk, който да срине всичко старо до основи и новото да се изгради начисто.
Мислех си, че прострелването на Ферит ще е това събитие, но не донесе очакваната промяна. СейФер не успяха да бъдат щастливи заедно. Влиянието на останалите над техните взаимоотношения, все още беше огромно. Ферит, все още поставяше своето Аз в центъра, което пък пораждаше нова доза съмнения и колебания в Сейран.
Кязъм, все още се вихреше, мизериите на Корхан не свършваха...
Понякога си мисля, че това съжителство нямаше да оцелее, дори и без помощта на Пелин.

Основите на историята- Халис и Хаттуч.
Колкото и да ми идва в повече присъствието на поредните отмъстители от миналото, осъзнавам че историята на майката на Акън е важна точно за това.
Твърде тежка, твърде неприемлива и брутална, за да имат път напред всички замесени в нея.
Ферит е прощавал на дядо си много шамари, Сейран е прощавала на леля си мълчанието, докато Кязъм издевателства над тях, Есме и до днес се грижи за нея и я уважава. СейФер, подкрепиха възрастните за сватбата  с най- искрена радост и симпатия. Симпатия, която и ние зрителите имахме към Хатидже, която се е обрекла на самота отказвайки да обича друг мъж в живота си.
Репутацията на двамата в семействата им беше центърът/ основата на всички.
Мисля, че точно това ще се срине сега и вече нищо няма да е същото.

п.п
Дайте да изпишем тези 10 страници до утре, че съм любопитна за новата анкета Grinning
И аз съм любопитна🌸
Еванджелин🌹... искрено ме разсмя с този спойлер, тя напоследък въобще не познава, но запълва страниците🤣🌸

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 12:58 от Zvezdichka77

# 599
  • Мнения: 22 147
Рени, отдавна се говори, че сценаристите на Шербета четат феновете на Чапкъна и пишат желаните сцени в техния си сериал Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт