ФЕВРУАРИ вече стана, дръж се мамо, да ме гушнеш мъничко остана!

  • 13 058
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 561
Спокойно, petita! Моят синковец и той не се е разбързал да се ражда, но хубавата новина от днес е, че вече е слязал в малкия таз и съм с 2 см разкритие, имам си и редовни контракции, но доста слабички. Все пак според лекаря до неделя ще съм родила и няма да се наложи индукция  Simple Smile. Направо ми олекна като каза това днес...
От цялата работа само едно ми стана ясно: много исках детенце да прилича по характер на баща си и май точно като него ще излезе - когато той иска ще прави нещата ама друго си е да внесе малко смут преди това...

Честито на мама Wish и мама Биби! Прекрасни мигове с малките бебоци от тук насетне!

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 16:04 от green_dawn

# 271
  • София
  • Мнения: 52
Честито на Уиши!
Чудесно е че всичко е минало успешно.
След всички контракции и чудеса  по време на бременността  сега бебче се е кротнали и нищо чудно да затварям темичката през март. и помен няма от регулярни контракции, но може би е за добре. Как да го накарам това човече да се завърти ?!?

# 272
  • София
  • Мнения: 718
Честито на WISH и BIBI!!!!  Да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват!

# 273
  • София
  • Мнения: 1 481
Честито на всички нови мами   bouquet  bouquet  bouquet
Да са им здрави и кротки бебоците и да ги даряват с много радост !!!

А на останалите 2 в 1- малко остана, момичета, най- щастливият миг предстои съвсем скоро  newsm10

# 274
  • Мнения: 2 922
Добро утро момичета!
И на мен ми се случи най-сетне да се явя в ролята на щъркелка:)
Мама baby doll е родила на 19.02 вечерта .Simple Smile

Благодаря на моя щъркел!   bouquet

Бебе Моника изпревари часа си за секцио и се появи на 20.02 малко преди 2ч. след полунощ. Не й се чакало до сутринта и това е. Днес ни изписаха. И двете сме добре. Ще разказвам по-подробно скоро!
Честито на всички нови майчета! После ще изчета щателно кой кога е родил!
На sky angel специални поздрави!

# 275
  • Мнения: 2 818
Как да го накарам това човече да се завърти ?!?

Дейзи, има упражнения за объщане на бебето. Разгледай тук и тук . Накратко, когато усетиш че бебо мърда и е буден, заставаш на 4 крака и започваш ритмично да си извиваш гърба нагоре, като главата е надолу, после гърба/кръста надолу, главата напред... не знам дали го обясних хубаво, но виж картинката и може би ще ти стане по ясно. Правиш го колкото време си искаш, но не прекалявай... сама ще усетиш облекчението от тази поза Wink  Това упражнение може да се прави и по-време на истинските контракции, защото тогава бебето се намества съвсем, като понякога се завърта доста. Освен това това е една от най-удобните пози за контракции.


Честито на Биби и Уиш !!!

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Ехаааааа имаме си бебчета днес  Laughing
Честито на мама Уиш и на мама Биби  да им растат здрави и спокойни рожбичките и много да ги радват.

Общи условия

Активация на акаунт