Хайде на ролери!

  • 7 608
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 963
Уфф, нямах си снощи друга работа... Разрових из Гугъл и намерих сайт на някаква м/ународна асоциация на тези, дето карат по рампите и правят разни шантави номера... имат си хора и в бг... че даже и някакъв магазин в София, в който се продават "добри" ролери по техните стандарти - ама там цените не започват под 250 (и то в някои случаи само за обувки, а шините отделно)   Tired . Съответно яко оплюват "шир-потреба" като Salomon и подобни... Ама ще имат да вземат Twisted Evil  , tedy_e, ще разгледам за тези марки дето предпоръчваш. И се надявам скоро да се похваля!

# 61
  • Мнения: 9 095
о много пари са това и според мен, тук на Head са по 150лв, аз за 100 ги взех от Монда и много се кефя Hug

# 62
  • Мнения: 1 770
Джинджи, доколкото аз знам това са блейдове или така наречените Aggressive skates, а тези които ги карат, се наричат блейдъри. Те са специално пригодени за екстремен спорт и не са ти необходими, освен ако и ти не се приготвяш за пързаляне по рампи  Wink Хубавите ролери са по 140 - 180 лв. По-нагоре в темата съм указала няколко места, където могат да се купят в София.

# 63
  • Мнения: 963
Yvette, горе-долу е така... ама според децата не било   Laughing  .
Дали ще ги наричаш блейдове или ролери е въпрос на вкус - на английски ги водят in-line skates предимно, а agggressive са подвид; тези за каране по алеи ги водят recreational/fun/fitness. Както и да е. Поразрових от любопитство само... и се потресох   Twisted Evil  . Въпрос на чест е явно да не си купуваш кънки  Laughing  за по-малко от 200-250 лв. Затова споделих, не, че ще карам по рампи и аз.
Инак до InterSport ходих днес, но тази марка не съм я чувала досега - казваш, че са добри, така ли? Между другото и от тях имаше един-два чифта за agggressive skating. Тези дни като имам време ще се огледам и по другите магазини, и за другите марки... пък се надявам скоро да се похваля. Толкоз засега.

# 64
  • Мнения: 9 095
някоя Варненска ролеристка дали ще е на линия в неделя?

# 65
  • Мнения: 1 770
Джинджи, много съм доволна от мойте ролери. Те са с бързи колелца, стабилни са на глезена и са удобни като цяло. Взех си по-скъпия модел - 159 лв, но пък ми направиха някаква отстъпка и излязоха колкото другите, дето са 149 лв. горе-долу - не знам колко беше, че купихме и някаква топка...
Мъжът ми вчера каза, че имало спортни магазини, където продават ролери, на бул. Евлоги Георгиев - като тръгнеш от Орлов мост от лявата страна надолу до бул. Мадрид имало няколко, включително и на Саломон (той май беше на самия Мадрид).

# 66
Az si tyrsq kompaniq za karane.... Ne sym karala ot blizo sedem godini... Simple Smile I prosto iskam da e s nqkoi. Ei taka, za kompaniq. Simple Smile Ot Sofiq sym. Simple Smile Ako ima jelae6ti da se syberem, 6te mi byde priqtno... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 770
 newsm68 Супер! Аз карам на НДК, но съм мераклийка да пробвам де що има подходящи маршрути за каране. На теб къде ти е удобно и по кое време?

# 68
Ami nqma zna4enie kyde. Simple Smile Po vsqko vreme mi e udobno. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 9 095
атака да разказвате после ей, ние сме си само двама с половинката никоя мама не се обаждала още да караме, иначе сега в неделя дано случим на време Peace

# 70
  • Мнения: 1 770
Tititata, а в кой квартал си иначе? Дай малко повече инфо за теб, че не си и с регистриран профил и нищо не знам за теб, пък и лично съобщение не може да ти се праща....  Sunglasses

# 71
Ами аз да кажа само, че за съжаление не съм мама.... Sad Но много искам да съм... Това е много много готин форум. Simple Smile Аз живея засега в Банишора. Днес покарах мъничко... И направо се хванах за главата. Аз доста съм позабравила... Simple Smile)))

# 72
  • Мнения: 1 770
Що не се регистрираш, че да можем да си пращаме лични съобщения? Като ходя да карам на НДК, ще пиша. Евентуално може би утре вечер ще ходя, но вечерта към 7-8 ч. Ако ти е удобно, кажи.  Peace

# 73
  • Мнения: 14
Ето ме вече... Регистрирах се Simple Smile

# 74
  • Мнения: 9 095
а честито то и аз не съм мама, ама това не ми пречи да се регистрирам Peace

Общи условия

Активация на акаунт