Как излизате от дупка..

  • 2 400
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 849
Ползвам опция "обади се на приятел" , ако разбираш какво искам да кажа  Hug
Hug Hug

Златни сте .Определено ми е по-добре .  bouquet

# 31
просто чакам да ми мине+шопинг терапия.Понякога се обаждам на някой да си побъбрим,но понякога искам да съм сама.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 999
Отлагам си дупките за когато пътувам и "влизам" по програма  Embarassed
Поне 2 пъти в месеца ходя до Варна - по магистралата карам бързо, слушам "Smile" на Род Стюърт и първо се самосъжалявам, после рева, накрая се хиля...  Crossing Arms Whistling

# 33
  • Мнения: 53
След  загуба на много близък човек потънах в дупката и излязох от там с антидепресанти.Въобще не ми пукаше какво става покрай мен

# 34
  • Мнения: 5 877
Ядосвам се и се измъквам за косите.

# 35
  • Мнения: 3 740
Опитвам се да разбера как съм се оказала в дупката и търся обратния път.
Говоря с мъжа ми.
Ходя до премала.

# 36
  • Мнения: 8 769
-Ям шоколад
-пазарувам (ама за себе си).
Последствията и от двете неща не са положителни, обаче поне ме избавят за момента.

# 37
  • Мнения: 3 069
Зависи колко голяма е дупката.....понякога се стига до псикоаналитик, което по принцип е най-доброто което можем да направим за себе си.
За жалост в БГ все оше се казва "аз не съм луд" а във всяка развита страна е престижно да си имаш психоаналитик!

# 38
  • Мнения: 2 700
В зависимост от степента на дупката:
- или си налагам да правя точно това, което най-малко ми се прави
- или започвам да правя планове за ремонти и пререждане на къщата (след което ги реализирам)
- или започвам да правя планове за пътуване и развлечения.
Ако е моментно настроение започвам да чистя или излизам да похарча някой или друг лев.

# 39
какво беше отвън дупката! май вече не помня

# 40
  • Мнения: 1 568
С въже!Трябва обаче някой да ми го подаде!!!

# 41
  • Мнения: 14
Ами ,старая се да не падам,за да не ми се налага после да излизам Joy Joy Joy smile3521Сега сериозно.Много рядко ми се случва и ме държи малко време.Но когато се случи,обичам да си седя и да си мълча ,погледа ми се рее в пространството и ако мъжът ми ме попита нещо му отговарям"Не ме питай,не искам да говоря"

# 42
  • София
  • Мнения: 6 803
С шопинг терапия - най-бързо става.

# 43
  • Мнения: 272
Един приятел на баща ми казва: "Човек си почива, когато смени една работа с друга".
Аз онзи ден писах как чопля семки на дивана, но май най-качествено се оправям като отида на вилата и се разшетам из двора - плевели, почистване, събиране на съчки, орехи, ябълки... Пък после каминка и винце...

# 44
  • Мнения: 126
С шопинг терапия - най-бързо става.
Понякога и една нова дрешка ти оправя настроението.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт