Как излизате от дупка..

  • 2 380
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 502
Шопинг-терапия !! Party

# 46
  • Мнения: 100
За мен всички дупки са емоционални. Емоции при влизане, емоции при излизане.  Grinning

# 47
shtom vlizash v dypki znachi neshto v jivota ti ne e v red. mene ako slyshash mahni draznitelite,nikoi ne zaslujava da stradash. nai-vajni sa decata nishto drygo. ako i maja ti te drazni prosto go smeni #2gunfire

# 48
  • Мнения: 1 732
След  загуба на много близък човек потънах в дупката и излязох от там с антидепресанти.Въобще не ми пукаше какво става покрай мен

И аз така  Embarassed

# 49
  • Мнения: 160
Шоколад и червено вино  Simple Smile

# 50
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Алкохол (в индустриални количества и с добра компания), шоколад (по възможност взет и изяден тайно с приятелка (сестра и тн.)), шопинг (много помага, ама пари да имаш, а то тия дупки почти винаги се съчетават с финансова криза).

# 51
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Гледам да не влизам в такива дупки,но ако се случи използвам помоща на мъжа ми.Разговор с него ми деиства много добре в такива ситуации.

# 52
  • Мнения: 3 423
пия
пазарувам
мълча

# 53
  • Мнения: 2 716
Пия. Алкохол - аналгин- алкохол -  аналгин. По схемата вечер- сутрин.
Но често да си призная, не мога да изляза сама. Добре, че около мен е пълно с хора, които ме обичат. И считам, че всеки има около себе си такива хора, но не ги моли за помощ "за да не ги тревожи".

# 54
  • Мнения: 3 216
Като вляза в дупка,което рядко ми се случва,ама като се случи ме дьржи с дни,се напивам безпаметно сама,пускам си лубимите музики и рева докато ми прималее. На следвашия ден сьм свежарка,обмислила сьм всичко и сьм готова за подвизи. Това общо взето винаги ми е помагало.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 079
Много рядко ми се случва това ....  Tired
Но се оправям обикновено за ден-два. Peace
Дано не изпадам скоро в такова състояние.  Outta Joint

# 56
  • Мнения: 814
Има два начина, които съм открила:
Или рев до дупка
Или си купувам всички жадувани в последните месеци неща и това ми отвлича вниманието от самосъжалението.
Вторият вариант е мнооого добре изпитана рецепта, прилага се успешно, докато децата са по-малки или внучетата са на невръстна възраст /тогава вече по-рядко/, а е изкключено да се  постигне, ако си в ролята на "отзивчивата и винаги отзоваваща се на повикванве"тъща!

Общи условия

Активация на акаунт