Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Уф, ... няма край този нашия таван  Mr. Green , а пък за праха дето се сипе не ми се разправя ooooh!

Та сега си вземам едно портокалче и малко бг-мамма пауза Mr. Green

Мерси за пожеланията за мама  Hug  bouquet -  утре ще и ги покажа Heart Eyes

PetyaL

 ихааааааа каква закуска... ама ти наистина си страхотно сръчна в кухнята newsm10 ...ама тези "еклерчета" ми се виждат адски сложни за правене Crazy

Bluebird
 онзи ден си мислех за теб- къде ли изчезна newsm78... вие ходите ли по заснежените планини? Thinking

amei
 а след ремента на ноемодателите, вие ще трябва ли да правите някакъв допълнителен ремонт? newsm78

dunda
 как си?
 и на теб успешна седмица Hug


Ralfieta

 их, че красива роза Heart Eyes  точно като за валентинска седмичка Hug

surfline,
уф, накрая на издържах и се просълзих Hug Hug Hug



Бебинщайн

 ех че готино си го написала за бабата Hug Hug Hug


Giorgia

 те твойте задачки май край нямат  Hug

Bec
добра дошла в седмичната темичка  Hug Hug Hug

Коко Бенд
 да не би да е една новина от съседна темичка?  newsm53

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Привет мацки
 весела и спорна седми4ка .з.а кого винена , за кого любовна  Wink Mr. Green
 PetyaL страшна по4ерпка .. стига сте раздавали такива вкусни работи .. пак ще напълнея с вас !!!!

  Звезди 4естита рождени4ка - вси4ко най- добро й желая , щастие и много внуци да гледа  Wink

Bec дано скоро  да има резултат и да сложиш ленти4ка в подписа  . Успех в бебеправенето .. ако не знаеш нещо питаи да ти кажем как стават нещата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 390
Звезде
нямам идея за какво говориш  Whistling Mr. Green

Дайте малко по ... любовно-еротична седмична тема  Mr. Green

Давам тон за песен  Whistling Whistling Whistling
Бурният секс е най-добрият подарък за Свети Валентин
Бурният и страстен секс се оказва най-добрият подарък за Св. Валентин, смятат читателите на Tialoto.bg.

Взривяващите ласки печелят одобрението на 32% от участвалите в анкетата за най-подходящия подарък за Празника на влюбените.

На второ място по популярност си остават вечно актуалните рози, които навярно всеки влюбен би бил щастлив да получи.

Плюшените играчки също са сред най-харесваните изненади за Св. Валентин, за тях са гласували 17% от анкетираните.

Шоколадът, един от най-силните афродизиаци, печели одобрението на 12% от читателите.

На последно място сред най-желаните подаръци са поставени олиото и чифт гуми, които стават единствено за проява на нетрадиционно чувство за хумор.

13% от нашите читатели заявяват, че не празнуват Св. Валентин, но не отказват да подкрепят доброто си настроение с качествено червено вино.

Така че на всички влюбени и на тези, които им предстои да се влюбат (не в червеното вино:): Наздраве!

Та вие сте сега  Wink Mr. Green
Какво ще празнувате и как  Party

# 18
  • Мнения: 3 388
Здравейте мили момичета!  Hug
Пожелавам на всички ви спорна и приятна нова седмица!
На болничките- бързо оздравяване!
Звезди,  да ти е жива и здрава мама и скоро да е най-щастливата баба   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 521

Че така по какво ще раzбере, че е праzник? Sunglasses

Иначе zа сега има един пъzел с формата на сърце с наша снимка....и една zапланувна вечеря в най_новият суши ресторант в града.
Надявам се само малчо да е в добро настроение и zдраве тия дни Rolling Eyes.

Вес, добре си дошла. Успешен бебеправ ти желая Hug  bouquet

Звеzди какво ви е на тавана, че се сипе?..аz пак съм иzпуснала клЮката Rolling Eyes

# 20
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен,   bouquet в розовата седмица.

Звездичка, ЧРД на мамчето ти , да жива и здрава и дано през Май да я пуснат малко отпусчица та да ти долети пак на гости.   bouquet Да знаеш , че Водолейте са ми най-любимата зодия ... Heart Eyes

surfline-че леле колко е точна тази история...май в всички майки е така.

Bec хахаа е най -накрая се престраши Hug  ...Привет от мен ... дано скоро с Бебинщайн-че смените Ову -календарчета с лентички.
 

Нещо напоследък много мамчета ги няма ...Калида , Дидка , къде са и Карилиучето или Чумби ...дано всички са добре.



 
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 23:41 от ivalex

# 21
  • Мнения: 7 914
ХулигАнче
а за теб каква е седмичката? Crazy

Коко Бенд
 я кажи ти какво си си избрала? newsm78 Mr. Green

sonita
 как е тумбето? Hug

surfline

 5 години с моя събираме разни "буклуци", а той и повечко... та сега трябва да си подредим тавана, после да изпразним къщата от всички малки натурийки..... че да почнем да боядисваме  и после  да чакаме по спокойно бебчо за преградка Flutter

ivalex
дано, дано.. ти как си днес? Thinking
 Не успя ли да измайсториш още нещо напоследък? Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 378
Привет, момичета!
Аз май-май само по един път успявам да се отбележа на темичка... и се извинявам, че ви занимавам само с моите си мисли, ама почти не ми остава време за компютъра и въобще не съм ви чела.

Днес ми е пети ден на работа. За мое голямо учудване и успокоение, Габи много добре и бързо се приспособи към промените, които станаха около нея. Дори не й липсвам. Като се върна от работа ми се усмихва, прегръща ме и после иска да стои само при баща си.
Най-интересното е, че сякаш „водя” двойствен живот – като съм на работа живея с чувството, че никога не съм излизала по майчинство, а като се прибера в къщи – сякаш все още не съм тръгнала на работа.
А пък толкова да ме е яд...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil - работният ми компютър така се е сгъбил и е тооооолкова бавен, и постоянно забива. Какво са го правили докато ме е нямало не зная, но е направо вбесяващо. Опитах се да напиша нещо в темичката и той като се замисли.... и до там. А че сега чакам да ми го ребилднат - дано да стане по-скоро.

Поздрави на всички ви и по-специални на красивите ни бременлийки!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 20:53 от Rumyana

# 23
  • Мнения: 378
И да ви се похваля – вече сме на Една Годинка!!!
/няма да слагам картинки, че пак ми се наложи да се рестартирам/Една виртуална почерпка от мен!!!  bouquet

# 24
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Rumy, Честита годинка на дъщеричката ти нека расте жива и здрава , за радост на мама и тати.

Деси, еми шия, вече имам още един готов комплект спално бельо за бебчо, и вече съм края на бременния ми сукман...
Сега правя планове да спретна едни джобчета за легло... Whistling

# 25
  • Мнения: 847
Хайде и аз да се разпиша в тази теми4ка.. Hug
Много успешна и усмихнат да е!!!
И с много любов ,нежност и ласки ..!!!
Как ще празнуваме ли -ами аз си планувам едно ресторант4е ,незнам още кое ,пък и все още не съм намерила някой да гледа бебо ...но ще го уредя и този въпрос...и после в къщи на топло под завивките...  Blush Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 959
Габи,
Честит 1-ви Рожден Ден, усмихнато цветенце на Мама и Тати!



Желая ти да растеш здраво, весело и винаги усмихнато момиченце. Имаш страхотна и амбициозна Мама, която Ти е добър пример! Тез нежни цветенца са за Теб, работно Момиче!



Лека, спорна, любовно- емоционална, усмихната и приятелска нова седмичка Ви желая!

# 27
  • Мнения: 7 914
Rumyana,
Честита Първа Годинка, на малката принцеса Габи!
Нека да расте здрава, усмихната , заобиколена от обичта  на  мама и тати!


# 28
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен, нещо тази нощ ми се стори кратка и от 4 часа съм будна... Shocked
Така,че  ранобуднички ето го кафенцето и чайчето :



Ето и закусчицата..  chef



За всеки по нещо ...за бремките по една чашка млекце да си набавят калция.. Crazy

Лек и слънчев ден  bouquet

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 07:43 от ivalex

# 29
  • Мнения: 5 475
Добро утро от мен!  Hug

Честита годинка на малката Габи,да е здраво и усмихнато дете!



ivalex ,грабвам си от всичко,което си предложила,мерсаж!  Wink Hug

На всички весел и спокоен ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт