Непокорна коса!

  • 311
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 891
Здравейте!
Имам тънка и лесно цъфтяща коса. Подстригвам се често, ползвам различна козметика - шампоани, маски, балсами според косъма, термозащити, кремове и в краищата винаги ми стои заплетена.. Освен това имам супер много изразснала нова коса, която стои като антени и не мога да укротя по никакъв начин.
Търся стерилизиращи продукти, с които да избегна заплитането в краищата, както и да укротя бебешките коси.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 085
Здравейте!
Имам тънка и лесно цъфтяща коса. Подстригвам се често, ползвам различна козметика - шампоани, маски, балсами според косъма, термозащити, кремове и в краищата винаги ми стои заплетена.. Освен това имам супер много изразснала нова коса, която стои като антени и не мога да укротя по никакъв начин.
Търся стерилизиращи продукти, с които да избегна заплитането в краищата, както и да укротя бебешките коси.
Благодаря!

На мен ми помогна кератинова терапия при фризьор- заглажда косата и я прави мека и лъскава.

# 2
  • Мнения: 4 579
Имали ли сте скоро косопад? Възможно ли е да имате недостиг на витамини, минерали?

Последно на мен най-много ми допадат шампоаните и маските на пантен, плюс масло без отмиване на Лореал. Пробвах Фито и няколко други по-скъпи, обаче стана по-зле. И един съвет - мийте си косата колкото трябва често, не я дръжте да се омазни. И я сушете със сешоар с йонизиращ ефект, без преса.

Общи условия

Активация на акаунт