Почивка без море

  • 1 922
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте, тъй като съм бременна решихме тази година да не ходим на море.
Моля дайте предложения за почивка без море, за седмица.

# 1
  • Мнения: 6 964
От кой град тръгвате,в кой месец сте?
Аз харесвам Трявна,малко китно градче

# 2
  • Мнения: 55
От кой град тръгвате,в кой месец сте?
Аз харесвам Трявна,малко китно градче


От София. Сега съм в 4 ти, но обмисляме да бъде юли или август.

# 3
  • Мнения: 6 964
Не знам дали няма да е мн топло там ние сме били май месец и е приятно
Велинград 🤷минерален басейн,но пък за бр май не е подходящо нещо да се лепне

# 4
  • Мнения: 10 821
Сърница, на яз Доспат. Тишина, спокойствие, вкусна храна. Лятото е топло през деня, но не горещо. Специално в Романтика сме били и много ни хареса.

# 5
  • Мнения: 55
Не знам дали няма да е мн топло там ние сме били май месец и е приятно
Велинград 🤷минерален басейн,но пък за бр май не е подходящо нещо да се лепне

То май, ако не си е специален басейн за бременни не си е подходящо.
Но пък така или иначе на мен водата винаги ми е студена, та мога и да не влизам. Въпроса е да има поне нещо да обиколим, да видим.

# 6
  • Мнения: 2 488
И аз препоръчвам Сърница или Юндола.

# 7
  • Мнения: 10 428
Трявна в супер скучно и пенсионерско. Не знам какво му харесват. + от София ще й се спре тока от път и завои.
Бременна в 7-8 месец не бих се замъкнала по отдалечени чукари, всичко става...

# 8
  • Мнения: 9 441
Аз препоръчвам Пампорово. Място за разходки наоколо бол. Лятото да почиваш там е приказно.

# 9
  • Мнения: 5 277
Точно бременна съм обикаляла най - много. В 4 ти месец се качихме с джип на Орлово око и влизахме в пещера. В Доспат и около него има много къде да се обикаля. В 5 месец пък с първата ми бременност ходих на Асеновата крепост. И на море ходих и двата пъти, вторият път за 7 дена с каравана, че и тенти опъвах (в седми месец) и после два дена на Къпиновския манастир.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 680
Добринище, Смолян, източни Родопи, Сапарева баня, Хисаря ...... има много прекрасни места в планината, но зависи Вие какво търсите. Дайте повече подробности за да бъдем максимално конкретни в предложенията си.

# 11
  • София
  • Мнения: 22 954
Миналата година бяхме за 4 нощувки в Доспат. Около него има къде да се обикаля, но в самия град е мното скучно. Трябва да се има предвид и че пътят е тегав, със завои и да прецените как ще го понесете.

# 12
  • Мнения: 12 036
Боровец, Банско, Разлог?
Елена, Троян

# 13
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Бих ви препоръчала една уникална къща за гости Радост, намира се в местността Предела, на 15км от град Банско. Тишина, спокойствие, уникална гледка, басейн,джакузи, сауна,зелен двор ,батут за децата.Всяка стая с различен дизайн,барбекю, хамак...за всичко е помислено,а собствениците са много мили.Вече няколко пъти посещаваме къщата и през различни сезони,любима ни е.

# 14
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
Априлци, били сме в Марагидик; Троян и околията за разходки;
Цигов чарк, има доста хотелчета и природа;
Северозападна България - Враца-Монтана-Видин ( Пещерата Леденика, Врачански Балкан, в Монтана имаше някакви старини, Белоградчишките скали, пещерата Венеца, Видин - крепостта Баба Вида, Кръстата казарма, парка покрай река Дунав)

Общи условия

Активация на акаунт