Умопобъркваници и мистерии - 4

  • 12 171
  • 448
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 410
Подскажи ми какво точно става в 2 ниво Blush
Май само с теб двете се мъчим Mr. Green

# 301
A z go minah i sega sam na 3-to, no haber si niamam kakvo se pravi triabva da streliam s top,a i kakvo da pravia s tozi muzikalen predmet? Laughing

# 302
  • Мнения: 410
Назад мамчетата са описали всичко много хубаво,аз доста се връщах назад,докато стигна до някъде.
Тромпета ще ти трябва преда да стреляш по кораба,свириш на него,за да се свали змането и да можеш да стреляш по кораба.Отиди да намериш бараката за оправлението на уръдието,там има един чарк,който трябва да сложиш,а някъде имаше и един лост,но не си спомням вече къде точно беше,търси навсякъде.
Ако запецнеш,пиши пак Peace

# 303
  • Мнения: 337
Лоста е на дъното на фонтана.
Аз чакам с нетърпение някой да даде нова игра ( нещо хич не ме бива в намирането на такива хубави игрички Tired)

# 304
Blagodaria ti mnogo pati se vra6tah nazad no....... samo losta nemoga da nameria

# 305
Blagodaria vzeh i losta sega 6te streliam  Laughing  Grinning  Laughing  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 306
  • Мнения: 410
apoklistika кажи как се справи със свещите,все по една грешна ми остава да гори #Cussing out Оцъклих се вече с тия свещи Shocked

# 307
opa koraba mi se vra6ta i vaob6te nemoga da go ulu4a, kato zadvijih ustroistvoto v kolibata i koraba vze da se obra6ta  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out kak da go ucelia

# 308
tezi sve6ti na koe nivo sa az sam edva na 3-to

# 309
 e nemoga i nemoga da go ulu4a tozi korab
 #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 310
  • Мнения: 410
Продължавай да стреляш,ще му хванеш цаката,нищо че се връща.
Абе тия свещи направо ме побъкраха #Cussing out те са в последното ниво.
Аз се предавам,отивам да се гътам,утре ще ги побъркам тея свещи Mr. Green

# 311
Minah go ve4e sam na 4to Hug  Flutter  Laughing  Grinning  Joy  Joy  Joy   

# 312
  • Мнения: 337
о х о о
о о о х
х о о о
о о х о - това е за свещите, палиш тези, които са на мястото на х

# 313
eho imali niakoi  da igrae az sam v laboratoriata kakvo triabva da napravia za da izliaza  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig newsm78  newsm78  newsm78 Praynig  Praynig  Praynig

# 314

Общи условия

Активация на акаунт