Умопобъркваници и мистерии - 4

  • 12 146
  • 448
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 337
Аз не съм я гонила, тя сама ми я бутна, след като излязох първия път от водата. А хеликоптера ще дойде след като си поръчаш от корабния компютър нова раница.

# 271
  • Мнения: 780
излязох от водата , но птицата ми не се маха  Sad / 100 пъти влизах и излизах и няма махане /

# 272
  • Мнения: 1 113
При мен още първият път се махна от сандъка с фенера. Пробвай пак, ако не стане рестартирай нивото. Нали знаеш, че трябва да си поемаш въздух на повърхността, може да не се маха, ако си излязла защото ти свършил въздуха.
Някой сгъна ли листа и разбра ли символите?

# 273
  • Мнения: 780
При мен още първият път се махна от сандъка с фенера. Пробвай пак, ако не стане рестартирай нивото. Нали знаеш, че трябва да си поемаш въздух на повърхността, може да не се маха, ако си излязла защото ти свършил въздуха.
Някой сгъна ли листа и разбра ли символите?

не се маха - дори няколко пъти рестартирах нивото , но ? взех кубинката и портфейла , но ?

# 274
  • Мнения: 479
Кажете как се хвърля това ласо, за да се вземат тея ключове?

# 275
  • Мнения: 780
Кажете как се хвърля това ласо, за да се вземат тея ключове?
със стрелкичката на мишката го хващаш и го слагаш на пръчката на ключовете

# 276
  • Мнения: 479
Кажете как се хвърля това ласо, за да се вземат тея ключове?
със стрелкичката на мишката го хващаш и го слагаш на пръчката на ключовете
Абе това е ясно, ама не ще и не ще...
Има ли някаква тънкост?

# 277
  • Мнения: 1 113
Али, след като го доближиш до ключовете, кликваш няколко пъти, не само един път, целта е да се чукне в ключовете.

# 278
  • Мнения: 479
Али, след като го доближиш до ключовете, кликваш няколко пъти, не само един път, целта е да се чукне в ключовете.
Ох мерси, голямо цъкане му ударих

# 279
  • Мнения: 410
Али, след като го доближиш до ключовете, кликваш няколко пъти, не само един път, целта е да се чукне в ключовете.
Ох мерси, голямо цъкане му ударих

Гледам,че някой от вас за вече доста напред,ама аз пусто като нямам време да играя.
Та тия пусти ключове,чета че трябва да се цъка повече,ама нъцки,как ги взехте тия ключове бе момичетаа smile3511

# 280
  • Мнения: 1 113
Скорпи, цъкане му е майката, на самите ключове цъкай.

# 281
  • Мнения: 410
Скорпи, цъкане му е майката, на самите ключове цъкай.

Абе голямо цъкане падна,голяма пот се хвърли Joy
СЕга ще видя какви ще ги мъдря в 5 ниво,предполагам че пак ще урпа до помощ Blush

# 282
  • Мнения: 479
Otkyde wzehте колелото за каруцата. Аз го нямам?

# 283
  • Мнения: 410
Ето,знаех си че ще ми трябва помощ Blush
На 5 ниво съм,в кораба при руля ми иска посоката,трябва да я напиша,ама незнам какво да напиша newsm78

# 284
  • Мнения: 410
Четох назад,че посоката е Hannibal,Missouri,писах ама не ми го прие Sad

Общи условия

Активация на акаунт