🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 9 072
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 517
Добро утро! Coffee
Как сте в това време навън?

Един ден до края на голямото чакане!

# 301
  • Мнения: 5 034
Добро утро! Coffee
Днес при нас е само хладно, но вчера беше ужасно...яко дъжд!

На сета




# 302
  • Мнения: 6 517
Едно мнение за "Gaddar ",което може би най-добре илюстрира идеята на сериала.

В "Gaddar" се случват много лоши неща, но това не е безкрайна яма на нещастие за нашите герои. Злото се етикетира и се премахва с финес, ужасните хора се отстраняват като измет на обществото, докато нашият красив герой ,ÇağatayUlusoy,  се изявява като кръстоносец с пелерина. Задоволително!!!

# 303
  • Мнения: 5 034
SümeyyeAydoğan:
„Първата ми повратна точка в актьорството беше филмът „Последното лято“. Защото докато бях в момент, в който не можех да разбера напълно какво всъщност правя в работата, която правех преди, почувствах, че искам да бъда в сърцето на тази професия с филма „Последното лято“, който направихме за Netflix.




# 304
  • Мнения: 2 333
Добро утро !
Весел ден, с много красиви и споделени емоции, въпреки времето.
Честит празник на празнуващите имен ден, ако има такива.  

# 305
  • Мнения: 5 034
Sümeyye Aydoğan за Erdal Özyaşcılar, Onur Saylak и Çaşatay Ulusoy:
"Да съм с тези имена, разбира се, ме прави невероятно щастлива.
Защото всеки от тях е много успешен и опитен играч в своята сфера.
Вълнувам се, че мога да споделя една сцена с тях. "


# 306
  • Мнения: 656
SümeyyeAydoğan:
„Първата ми повратна точка в актьорството беше филмът „Последното лято“. Защото докато бях в момент, в който не можех да разбера напълно какво всъщност правя в работата, която правех преди, почувствах, че искам да бъда в сърцето на тази професия с филма „Последното лято“, който направихме за Netflix.





Оуу в Нетфликс е. Не съм го гледала. Ще го пусна като имам повече време, мерси😉

# 307
  • Мнения: 5 034
Gaddar 13. Bölüm Fotoğrafları Part 2📷

# 308
# 309
# 310
  • Мнения: 656
Мерси😉
Аз не знам как се прави😀

# 311
  • Мнения: 5 034
Мерси😉
Аз не знам как се прави😀
Няма проблем, ти пускай линковете, някоя от нас ще го направи.


Sümeyye Aydoğan:
"Магарсус беше наистина важна и ценна работа за мен. Много се вълнувах, че има различна култура и география, която идва от Адана. Актьорският състав вече беше невероятен, но и нашият отбор също. Работата в Адана беше много различно преживяване за мен. И като погледна назад към Магарсус, "Радвам се, че го направих, радвам се, че бях в него. Един от проектите, които наричам" се случи. "


# 312
  • Мнения: 6 991
Здравейте!

Ново от Бусе



В този епизод Лейля ще е с две различни прически.
Вече ще я видим и с изправена коса.

# 313
  • Мнения: 5 034
SümeyyeAydoğan:
Най-важното постижение, което ми даде актьорството, беше първо търпение, второ чувство за съпричастност.
Защото най-голямата част от работата ни е да чакаме и едновременно с това да можем да съществуваме вътре в сцената, разбирайки ги, докато играем със съотборниците си.


# 314
  • Мнения: 6 517
Тази снимка ми направи впечатление

Май Лейля отива при Гьоркан, когато разбира,че убиецът на баща и е Дахан.
Как ли ще реагира той сега?

Общи условия

Активация на акаунт