🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 10 622
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 373
Ооо, Сюмейто е много секси на тия снимки. Какъв проницателен поглед вади.
Нине съгласна съм, че ще са само за негово ползване, иначе пак би полудял.
Ще си ги държи под матрака и тайно ще си ги гледа.

# 61
  • Мнения: 707
Съдейки по първата серия никакви снимки няма да има и няма да пази. Един кичур коса ще пази под възглавницата и ще го гали влюбено при нужда.

# 62
  • Мнения: 6 821
Ама моля ви, вече няма да има нужда от снимки и кичури!
Мисля,че вече  преминаха в друг етап от отношенията им! Wink
Много хубава двойка са!

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 00:08 от NeZ_9

# 63
  • Мнения: 5 373
Нези, в нов етап са така е, ама като им знаем и на двамата характерите хич не вярвам, че ще минава по мед и масло. Пак ще има драма и ревност, ама дано се наблегне малко и на романтика.

# 64
  • Мнения: 2 426
Добро утро.
И аз мисля,че  отношенията на Айдън и Дахан
трябва да минат на друго ниво. Би било грешка ако всичко продължава, като преди, все едно не се е случило нищо.  Макар,че  за Дахан приоритет е да помага на останалите, да предпази семейството, сега ще бъде в траур, извън контрол...  Общо взето в тази картина  любовта не е на преден план, но не  е зле да я има. Но дали Дахан, ще мисли така, не знам ...
Сега чакам с Коркут битката да е ожесточена докато единия умре. В последния епизод показаха болната  му мания  към Лейля. Не вярвам показаното да е случайно.

# 65
  • Мнения: 5 373
Добро утро! Coffee

Нине, така е, трябва да има друг ход на връзката, а не само караници и гонене.
Вече  любовната нишка трябва да я използват като една хубава и спокойна част от живота на Дахан,
достатъчно други проблеми си има.

# 66
  • Мнения: 6 821
Добро утро! Coffee
Серенай получи наградата от GQ в Ню Йорк










И малко френско творчество Heart Eyes

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 09:24 от NeZ_9

# 67
  • Мнения: 5 373
Ох, нещо тая рокля ми е много разгърдена, не ми е по вкуса.
Забелязала съм, че турските актриси, много зле ги обличат за официални мероприятия.
В случая е важна супер престижната награда, да й е честита!



Замислих се Дахан да види така облечена Айдан....

# 68
  • Мнения: 707
Жаки, на друга жена можеше и по-добре да ѝ стои тази рокля. Дженифър Лопес се е показвала в подобна и си беше супер. Но на Серенай не са ѝ направили най-хубавия бюст. Уж турските пластични хирурзи са много добри. Но явно тя си се възприема така и дори си ги показва често.
Наистина наградата е важна. Направи ми впечатление как в интервюто, което е много дълго, тя говори за себе си, но реално не може да се разбере много за нея. Не говоря за жълтини, а за характер.

# 69
  • Мнения: 6 821
Забелязала съм,че тя обича подобни разгърдени тоалети, то има защо, де, но и на мен не са ми по вкуса!
О,Дахан ще полудее!
Тя и червената рокля беше твърде предизвикателна, според него.
Начина по който я гледаше...





# 70
  • Мнения: 5 373
Нези, Айдан в червената рокля беше превъзходна. За Дахан може да е била по-така, ама на мен много ми хареса. С такъв тип рокля Серенай щеше да е топ, но тя обича да е различна.
Гери, за нея това което разбрах от интервюто е, че за да бъде забелязана е трябвало да бъде различна и отличаваща се  от общоприетото, затова в началото е полагала усилия, а после й е станало начин на живот.

# 71
  • Мнения: 707
Жаки, аз го разбрах и съм напълно съгласна. Тя ми е едно от любимите турски актриси на мен. Жалко, че повече няма да повтори с Чаатай. За мен нейното поведение пред камера е това което прави екранните ѝ двойки успешни. Това е и вид различност. Тя не се притеснява как ще бъде възприет даден жест и тн. Поне аз така го чувствам.

# 72
  • Мнения: 2 426
Роклята на Серенай не ми харесва. Не, защото е разгърдена, а защато ми се струва недовършена.  Със сигурност не  случайно е  с нея, но за мен ефекта е плачебен.  Може да има хора които ще я харесват или да е модерен този тоалет.Има безброй пъти в които е била с провокативни тоалети, но е изглеждала супер. Премиерата на Шахмаран и други.  
Нези, Айдан в червената рокля беше превъзходна. За Дахан може да е била по-така, ама на мен много ми хареса. С такъв тип рокля Серенай щеше да е топ, но тя обича да е различна.
Гери, за нея това което разбрах от интервюто е, че за да бъде забелязана е трябвало да бъде различна и отличаваща се  от общоприетото, затова в началото е полагала усилия, а после й е станало начин на живот.
Нези, Жаки. Айдън  беше впечатляваща в онази рокля. Просто й стоеше добре, а не е  дизайнерска..Интересно е ако отново се съберат дали, ще й даде да е с подобна. Всъщност тя се облича доста свободно-гол пъп, потници,  разголени топове... Дахан за сега  нищо не казва харесва му Joy

# 73
  • Мнения: 6 821
Съгласна съм с теб,Гери!
При нея е много интересно съчетанието между това да е естествена и същевременно да е различна!
Уникална е!

Колкото до това как са се справили пластичните хирурзи
Скрит текст:
Чувала съм,че при слаби жени, като нея, когато си поставят повече кубици силикон, няма достатъчно кожа, която да ги покрие и гърдите стават леко раздалечени.
Така съм чувала, но май при нея се е получило точно така.
Нинче, да нещо в роклята на Серенай не е както трябва. Hands V

# 74
  • Мнения: 5 373
Гери и на мен Серенай ми е една от любимите турски актриси, да не кажа и най=любимата. Това, което най-много харесвам в нея, освен че е много добра актриса е, че е различна и не й пука за хорското мнение. Живее живота си по собствени правила без значение дали е общоприето или не.
Би било интересно да ги съберат заедно с Чачо, ама не виждам как ще стане, предвид некогашната им връзка, кофти раздяла и наранен Чачо по това време.

Днес като ден на излъчване дали няма да ни изненадат с някой фраг.

Общи условия

Активация на акаунт