АЛФА - тема 2

  • 13 702
  • 400
  •   2
Отговори
  • Мнения: 7 198



Най-новият сериал в ефира на bTV Action е криминалната история с елементи на трилър - „Алфа“.
Продуцент и режисьор е Димитър Коцев – Шошо, а сред актьорите са обичани и утвърдени лица от екрана като Стефан Вълдобрев, Мария Силвестър и Петър Антонов, които си партнират чудесно с млади, талантливи и с огромен потенциал професионални актьори.
Това са Валентина Каролева, Спартак Панталеев, Георги Богданов и Виолина Доцева, които с лекота ще грабнат зрителите с добре изградени образи, органична игра, безспорен талант и пълно потапяне в историята на „Алфа“.

В една от главните роли в сериала влиза изключителният в различни области на изкуството Стефан Вълдобрев, който зрителите ще видят в ролята на блестящия следовател Макс Ръсин.
Преподавател в катедра Наказателно-правни науки, Ръсин подготвя своето професионално завръщане към оперативната работа като ръководител на новосформиращия се отдел Серийни престъпления.
Той трябва да избере хора за своя екип измежду четирима от своите студенти – Рая (Валентина Каролева), Крис (Спартак Панталеев),  Филип (Георги Богданов) и Мина (Виолина Доцева).
За подбора му помага психологът и бивша негова съпруга - Жана (Мария Силвестър) и неговият близък приятел и криминален журналист – Лео (Петър Антонов).
Ръсин събира финалистите в неугледно място, което нарича Фризера – работното пространство, в което ще им предоставя стари случаи с променени имена и обстоятелства.
Това, което никой не очаква, е завръщането на един сериен убиец, което ще промени изцяло хода на събитията и живота на всички.


Сериалът се излъчва всяка неделя от 21.00 ч по bTV Action

# 1
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Привет, благодаря за новата тема!
Да не съм спам две снимки на Спартак Пантелеев /Крис.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Благодаря за темата! И аз да взема да пусна снимки на Георги Богданов / Филип

# 3
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Ама много са хубави двамата, и талантливи де  докато момичетата малко бледнеят пред тях.

# 4
  • Мнения: 9 066
Спартак е с много правилни черти, само да скъси косата и ще е много хубав.
Георги също е хубав, но някак лигаво говори и сякаш цупи устенца. Хаха готини са момчетата. Актрисата в ролята на Мина има също страхотни черти. Да ѝ порасне косата и без тези черни цветове ще е красиво момиче. Каролева ми е безлична, сори.
Благодаря за темата, Стелче.

# 5
  • Мнения: 1 561
И аз благодаря за темата и снимките!

Каролева се появи в последната серия на Съни Бийч - добре си изигра ролята де, макар и пародийна. Та като актриса аз я оценявам.

# 6
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Не съм гледала никъде Каролева, затова и не оценявам играта и преди "Алфа". Някак не може да ме убеди на 100% в образа си обаче, струва ми се, че преиграва на моменти.

# 7
  • Мнения: 3 542
Аз само в Доза щастие съм я гледала. Където играе майка си. Филмът не е лош като цяло, но и там не ми направи кой знае какво впечатление с игра.

# 8
  • Мнения: 31 206
Нямам проблем с Каролева аз. Благодаря за новата тема и снимките.

# 9
  • Мнения: 86
Нядявам се след време да пуснат и алфа по HBO Max. Нали сега пускат няколко български сериали

# 10
  • Мнения: 7 198
Чудесни снимки, благодаря!
На мен и двете момчета ми харесват. И като физически черти, и като образи в сериала. Много добре пресъздават героите си.

Относно последния епизод - Крис беше хем неочакваният, хем напълно логичен Алфа.
Както и предполагах, нямаше как да се окажат нито Ръсин, нито Жана или Лео.
Имаше доста подсказки за Крис, въпреки, че умело ни заблуждаваха.

И понеже прочетох доста мнения как Крис си бил признал на Рая и Мина. Не, той призна само на Мина. Тя вече е с подкопано реноме пред останалите и никой няма да й повярва ако реши да каже.

А това, което каза на Рая беше в смисъл, че той е косвения убиец на Призрака, понеже не е казал на Ръсин за Мина и по този начин е предизвикал последващите събития. И Рая разбра точно това. Един вид, горкият той, който се самообвинява за причинената смърт.

Абсолютен психопат. Актьорът е чудесен. Мимики, жестове, погледи, поведение...

Много интересно се завърта сюжета, с голям интерес гледам.

# 11
  • Мнения: 4
Много добър сериал, страхотна игра, радвам се че най-сетне има нещо качествено за гледане, също така не натрапват едни и същи артисти и има нови попълнения.

# 12
  • Мнения: 4 495
Спартак е с много правилни черти, само да скъси косата и ще е много хубав.
Георги също е хубав, но някак лигаво говори и сякаш цупи устенца. Хаха готини са момчетата. Актрисата в ролята на Мина има също страхотни черти. Да ѝ порасне косата и без тези черни цветове ще е красиво момиче. Каролева ми е безлична, сори.
Благодаря за темата, Стелче.
На мен пък точно говорът е едно от нещата, които ме кефят в него. На мен ми звучи някак надменно, не знам от интонацията ли, от произношението на думите ли, ама кефи ме.

# 13
  • Мнения: 7 198
И на мен много ми допада говорът на Филип.

# 14
  • Мнения: 4 575
Спартак ми е подобрена версия на Никола Саркози. Има специфични черти и излъчване и дано да се утвърди като актьор.

Общи условия

Активация на акаунт