Не мога да намеря хотел (къщичка) за насекоми?

  • 450
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
Търся къщичка (хотел) за насекоми за подарък за рожден ден, който е други ден. Мислех, че ще има на много места, но ходих и нямаше 😇😱
Знаете ли къде в София има в момента? Търся физически магазин, понеже нямам време да я поръчам онлайн 😇
Благодаря много предварително!

# 1
  • Мнения: 607
Ох, сори за иронията, но в България повече се тачат инсектицидите отколкото инсектенхотелите.
Къде търсихте? Опитайте по магазините с градински неща. Даже търсейки попаднах на “инсектициден” хотел.

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 16:34 от Di Soleil

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
От чисто любопитство питам,какво е това нещо?
Нещо от рода на аквариум ли? За отглеждане?🤔

# 3
# 4
  • Мнения: 607
Това е къщичка като за птици, но за насекоми. Вътре са сложени различни кухи естествени материали, в което насекоми да се заселят. Слага се в градината и така насекомите ти опрашват растенията, дръвчетата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 534
В магазин Kik.

# 6
# 7
  • Мнения: 7
Благодаря Di Soleil и Наивница на средна възраст и K Sh! Много ми помогнахте и то така бързо 🙂 Успешен ден на всички!

# 8
  • Мнения: 4 208
В Кауфланд също има.

# 9
  • Мнения: 10 505
В Юск също съм виждала и на живо, съвсем прилична на размер беше.

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 22:54 от blackcat6

# 10
  • Мнения: 7
Дами, явно са кът или поне където аз ходих 😂 В Кик (дъ мол) няма, и в Юск в младост няма. Сега остава Кауфланд и Практикер. Стискам палци!

# 11
  • Мнения: 607
Дами, явно са кът или поне където аз ходих 😂 В Кик (дъ мол) няма, и в Юск в младост няма. Сега остава Кауфланд и Практикер. Стискам палци!
Специално в Практикер може да се проверят наличностите в конкретни магазини.

Общи условия

Активация на акаунт