Зъбен душ? Подарък? Марка/вид?

  • 253
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте! Наближава рождения ден на мъжа ми и разбрах, че много иска зъбен душ. Много искам да му взема, но не съм достатъчно подготвена. Чета характеристиките в Интернет, но все пак ми се иска информация от хора практика. Интересува ме на какъв принцип се зареждат тъй като нямаме контакт в банята, ако трябва да стоят на зарядното постоянно. С каква течност се пълни резервоара ? Също така, ако ползвате конкретно да ме посъветвате с марка. Благодаря ви много!

# 1
  • Мнения: 607
Вижте в темата за Въпроси всякакви. Имаше обсъждане.

# 2
  • Мнения: 2 217
Waterpik. Съветвам да изчетете ревюта за един, два модела в Амазон и ще се ориентирате какво ще ви върши работа.

# 3
  • Мнения: 5 280
Нашият е на Филипс. Аз не го ползвам, мъжът ми от време на време да. Има течност.

# 4
  • Мнения: 3 488
Купих нашия от Амазон, вземете зареждащ се с USB port.

# 5
  • SF
  • Мнения: 21 230
Нищо, че нямате контакт в банята. С едно зареждане работи доста дълго време.
И тези от 50, и тези от 250 лева вършат една и съща работа - заместват конеца за зъби за междузъбните пространства и почистват венците. Някои имат и приставка за езика.

# 6
  • Мнения: 607
Аз не бих се съгласила, че всички вършат еднаква работа. Не мога да ползвам конец и съм в проучване. Имат различно налягане тези, които са портативни, освен това не може да им се регулира струята. Също така мисля, че е добра идея ако има повече накрайници и да ги ползват и други членове на семейството (на пък тогава няма да бъде подарък точно за него).
Както при електрическите четки за зъби мисля, че най-важното е да можеш да регулираш силата/струята защото хората имат различни усещания и на един ще му е силно, а на друг - слабо.

# 7
  • Мнения: 2 217
Естествено, че има огромна разлика. Аз, например, трябваше да пробвам, за да се убедя. Затова и препоръчвам да се изчетат повечко ревюта в Амазон.

Общи условия

Активация на акаунт