Цигарите

  • 3 493
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
Горе-долу по кутия на ден!

# 31
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Кутия и малко отгоре Parliament Super Slims.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 457
Не пуша   Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 981
 В повечето случаи повече от една кутия.Ако вечер съм някъде - много.В момента пуша "Ева"
Мъжът ми ги отказа преди 2 год. но аз не мога,нямам никаква воля.

# 34
  • Мнения: 1 800
Преди по кутия на ден.
Сега по-малко от 5.
Основно "Карелиа".
И аз така.

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Спрях да пуша когато забременях. Преди това пушех по кутия- кутия и половина. Сега вече ми е много отвратителна миризмата на цигари и въобще целия този миризлив навик. Мъжът ми никога не е пушил и е много доволен от промяната.

# 36
  • Мнения: 6 206
Никой около мен не пуши.
Нито в семейството, нито на работата, никой никъде.
Аз - 2 -3 на ден, максимум, с кафенце. Моят момент на почивка е това.

# 37
  • Мнения: 814
 Пуша по много различни начини: ако съм прекалила предния ден и вечерта, мога и два дни да не се сетя да запаля цигара, в събота и неделя, ако не съм с приятели или нямаме гости, не пуша и не ми се пуши. У дома сама никога не съм пушила, дори с кафето сутрин.
 На работа обаче наваксвам понякога с кутия на ден, понякога с по-малко. Има периоди от време, когато по два-три и повече месеци не пуша - не мога, гади ми се и все едно никога не съм запалвала цигара. Но ако ме нападнат проблеми, мога и по две кутии на ден да изпуша.
 Иначе пуша Карелия  в опаковка в синьо, но  ротманс роял не са ми чужди и парламент също-зависи от напрежението за момента.  Не обичам друг да пуши около мен, неприятно ми е и ми е гадно.
 Съпругът ми и дъщеря ми изобщо не пушат и не са пушили никога.

# 38
  • Мнения: 5
Спрях да пуша , малко преди да забременея.Преди това пушех по 1 кутия синъо Виктори, често стигах и до две.Мъжът ми никога не е пушил(може би затова намалих цигарите, а след това нацяло ги спрях).Вече 4 години не пуша и нямам желание да ги пропушвам(въпреки ,че колежките ми на работа много пушат). Thinking

# 39
  • Мнения: 832
Гласувах с първа опция. Ако вечерта ми завърши в малките часове на следващия ден, може да отива и към втора. Karelia Slims пуша.

 Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А кои цигари са най-леки? По възможност да са слим сайз  newsm78

# 41
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Пуша по 5-6 цигари на ден,понякога дори не пуша през деня,защото в къщи не се пуши,а аз няма да изляза на студа отвън заради една цигара.Но пък ако сме някъде на заведения просто прекалявам,дори не се осещам как съм дръпнала една кутия.Пуша ева-от най-леката,а мъжа ми по 1кутия на ден Виктори.Искам да ги откажа,но ...........все оше не съм!

# 42
  • Мнения: 126
преди пушех доста..да не кажа МНОГО, но сега по цял ден не пуша от доста време и ...чесно казано не ми се допушва .АМА НАИСТИНА!!!!...радвам се за което Grinning И дано и за напред  остане така!! Praynig











# 43
  • Мнения: 356
А кои цигари са най-леки? По възможност да са слим сайз  newsm78
Карелия ултима, или бялата Карелия, както също е известна.Слим сайз са и наистина са много леки 0.1 на 0.1.По леки от това значи да не пушиш.Преди пуших само такива.

# 44
  • Мнения: 1 616
Пуша по около 15-20 цигари на ден. Ако се случи да бъдем на заведение или купон, може и повече. Пуша Нова линия.

Общи условия

Активация на акаунт