Цигарите

  • 3 495
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За мое най-голямо съжаление пуша по кутия бял Престиж слим.

Мъжът ми ги спря с Табекс, аз нещо не намерих сили да го почна.

Лошото е, че и да ги намаля не мога!

# 61
  • Мнения: 644
Аз лично НЕ пуша,но мъжът ми пуши като комин и това много ме дразни   Sick  не за друго,а защото не се съобразява с детето  #2gunfire
Иначе толкова съм свикнала с пушачите,че изобщо не ми прават впечетление,те са навсякъде   Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 819
Кутия - кутия и половина на ден, ако съм на диско или кръчма и по 2 Embarassed Пуша "PallMall" червен или бяло боро, зависи от финансите  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 091
Сега не съм сама  Flutter и не пуша, да не страда бебето.

Преди пушлявех сериозно - поне по кутия на ден. Виктори - бяло ми бяха любимите. не си падам по слим, защото не ми стават на цигарето.
Ще видим дали пак ще пропуша - хич не ми липсва.

# 64
  • Мнения: 189
Пуша Карелийка около 5 на ден, че може и по-малко. Но като излезнем вечер си наваксвам и може да иде 1 кутия. Добре че не излизаме всяка вечер  Laughing
Мъжо пуши по много и постоянно  Confused

# 65
  • Мнения: 134
Отговорих с Вече не пуша, от 01.12.2006, но истината е че за това време съм припалвала понякога, особено като пия кафенце не мога без цигара, просто вървят заедно Confused, затова спрях и кафето.Дано да издържа да не пропуша отново.

# 66
  • Мнения: 845
От година и половина не пуша  Simple Smile Преди ги дърпах от кутия и половина до две  Sad

# 67
  • Мнения: 4 176
Никога не съм пушила. Naughty

# 68
  • София
  • Мнения: 1 249
Не пуша защото имам бебе.Не че не ми се пуши,но ако мога да не ги почвам пак?!?С първото дете беше същото и после пак започнах да пуша и стигнах по 1 кутия.

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 973
Спирала съм цигарите два пъти. Първия за около 3 години, но около сватбата пак пропуших. Тогава разбрах, че за мен важи правилото - да не паля въобще! Запаля ли, пак съм пропушила. Втория път ги спрях когато разбрах, че съм бременна. Не ги отказах изведнъж, а постепенно, докато дойде един тридневен период , в който като видех някой да доближава цигара до устните си ми идваше да се .....и от тогава не съм пушила. Мъжа ми пуши, направи опит при първото ми отказване да се присъедини, но неуспешен!

# 70
  • Мнения: 72
половин кутия на ден...бяло боро Rolling Eyes
половинката ми не пуШи

# 71
  • Мнения: 147
         Не пуша. Пробвала съм няколко пъти от любопитство, но не ми хареса. Отвратих се още повече. Гадно ми е. Радвам се, че и мъжът ми е непушач. Grinning

# 72
  • Мнения: 421
Не пуша от месец....зарадо бебо.Много ми е зор-признавам! Изпаднах в криза,не ми се излиза по кафета,камо ли да ида на ресторант.Мисълта,че трябва да се задържа на маса,седнала пред попелник повече от половин час ме кара да се побърквам.А не искам да напълнявам...много.Надявам се след месец всичко това да е свършило и не искам никога да не го изпитвам отново.Не искам да ги пропушвам отново,след като веднъж съм ги спряла...Сматам,че ще успея,защото стимула е голям  preggo

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 207
Като бремена и кърмачка не пушех, но после пак ги почнах до кутия на ден, но когато детето го няма отиват повече, с нея в една стая не давам да се пуши. Пуша само виктори слимс бяло. Мъжо ги спря от няколко месеца, а иначе пушеше по две кутии на ден.

# 74
  • Мнения: 2 956
Кутия - кутия и половина на ден, ако съм на диско или кръчма и по 2 Embarassed
Абсолютно същата работа съм и аз  Mr. Green Виктори ултра ...

Общи условия

Активация на акаунт