Манго- тема 20

  • 5 354
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 207
Хайде още едно питане,пък дано някой се включи..
Тези бели кецки отговарят ли си ,тежки ли са,удобни ли са?
https://www.mangooutlet.com/bg/women/shoes-sneakers/platform-lac … 7055929.html?c=01
И аз ги имам. И според мен си отговарят. Много са удобни и стоят чудесно! Естествена кожа са и за тази цена са просто страхотни.

# 31
# 32
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 611
Първият път като връщах още на следващия ден се появи куриер от Еконт. Сега втория ден мина и никой не е дошъл. Това чакане е много досадно. Колко дни най-дълго си чака? В сайта пише до 72 часа, което са 3 дни. Ако и утре не дойде, може би ще трябва да им пиша???

# 33
  • Мнения: 19
Вчера и аз заявих връщане.След час в аpp на Еконт ми се появи товарителница.Хич не чаках куриер,занесох си пратката в най-близкия офис.Те ми разпечатаха етикет с адреса.Изчетох двете теми и се отчаях.Мой съвет е да не чакате куриера.
Първият път като връщах още на следващия ден се появи куриер от Еконт. Сега втория ден мина и никой не е дошъл. Това чакане е много досадно. Колко дни най-дълго си чака? В сайта пише до 72 часа, което са 3 дни. Ако и утре не дойде, може би ще трябва да им пиша???

# 34
  • София
  • Мнения: 1 734
Ох, днес пак се изкуших (да ме прощава ММ) - два кашмирени пуловера. Ама не устоях на цената от 65 лева/брой!

# 35
  • Мнения: 3 648
Може ли линк за пуловерите?
Благодаря, предварително!

# 36
# 37
  • Мнения: 798
Имам молба към момичетата, които споделиха, че имат белите кецки, ако случайно имат 38 или 39н може ли да измерите стелката?
Благодаря предварително!

# 38
  • София
  • Мнения: 428
Момичета и аз от време на време подължавам да се изкушавам.
Последното което си поръчах е тази мъжка ленена риза.
https://www.mangooutlet.com/bg/men/shirts/regular-fit-mao-collar … 7000801.html?c=52
Страхотна е.
Сега дебна суичъри да ги намалят достатъчно. Имам от миналата година пак мъжки и съм много доволна.

# 39
  • Мнения: 59
Здравейте, бихте ли ми помогнали . Къде да пиша на манго аутлет за отмяна на поръчка

# 40
  • Мнения: 272
Мисля, че няма такова възможност за отмяна на поръчка. Ако не сте платили с карта, когато пристигне я отказвате на куриера. Ако е платена с карта е кофти, защото връщането е много скъпо и е за Ваша сметка.

# 41
  • Мнения: 109
Здравейте, бихте ли ми помогнали . Къде да пиша на манго аутлет за отмяна на поръчка
Не може. И аз в деня на поръчката пробвах да отменя, обаче изписа, че “вече била подготвена за вдигане” или нещо такова, и нямало как да се отмени. Не бях платила.

И междудругото ако я бях отказала, без да съм платила - какво ще стане? Имам ли право? Разбира се, без да плащам някакви такси, че то при тях всичко е такса….?

# 42
  • Мнения: 59
Благодаря все пак. Не съм я платила, ще откажа на куриер, но ми е неприятно. Не виждах добавените неща в кошницата и в един момент се оказа, че съм поръчала излишни неща.

# 43
  • София
  • Мнения: 786
Може да се откаже на куриера без да се взема, така няма такса връщане, без значение дали е платена предварително с карта или е с наложен платеж.

# 44
  • Мнения: 1 702
Да, отказвате на куриера като ви се обади по телефона още. Няма такса за отказ.

Общи условия

Активация на акаунт