Разградски мами хубави-2

  • 8 736
  • 350
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 441
аз живея до пощата,но детето си там няма да пусна.Не ми харесва градината,за госпожите незнам.Дъщеря ми ходи в Приказка и за малкия на там сме се ориентирали.

# 286
  • Мнения: 398
Тази зад пощата ми я хвалят две майки, децата получавали добра подготовка за първи клас/ на нас ни е много рано де/ и храната била на ниво, но пък вуйна ми работи там и категорично ми заяви че нямат места дори имали дечица 2005г първото полугодие

# 287
  • Мнения: 398
Като се оправи времето ще отскочим до тази на Левски travel,дано и харесана  моята принцеса newsm44

# 288
  • Мнения: 256
хайде мама барба кажи дали и е харесало и какво е станало Joy

# 289
  • Мнения: 398
ООО да непремено ще се отчета тук да разкажа.Като знам какви панаири правихме миналата година за два дена, ще видим тази.Нова година - нова надежда newsm17, дано  и хареса да остане , тогава ще съм най щастливата майка  jumpuu.Проблемът ни е , че не иска да си играе с други деца, но ще трябва да се промени и ще ни е голям зор devil

# 290
  • Мнения: 398
ХУБАВИ МАМИ имате ли предложения за нова тема?Т.к. месец март наближава , а и с него един много хубав празник на който се радват децата предлагам да бъде нещо от рода на:
В Разград Марта е дошла , дечицата ни да накичи тя

Марта чука на вратата, в Разград я посрещнаха децата

Всяко разградско момиченце е нежно кокиченце,
а прекрасните момченца красиви лаленца


Включете се активно , за корекция или с нови предложения

# 291
  • Мнения: 441
В Разград Марта е дошла , дечицата ни да накичи тя
Марта чука на вратата, в Разград я посрещнаха децата
Всяко разградско момиченце е нежно кокиченце,
а прекрасните момченца красиви лаленца

smile3501Страхотни предложения.Само ,че на мен ми харесват всичките.Дано другите мами изберат само едно или пък да предложат други варианти  newsm78

# 292
  • Мнения: 8
 И на мен ми харесват и трите, но гласувам за второто предложение  Hug

# 293
  • Мнения: 8
Мама Барба, защо твоето дете не иска да ходи в ДГ "Зорница"? Аз съм доволна........

# 294
  • Мнения: 398
Ох RRAIA, ходи два дни само.Първият ден не спала и крещяла , събудила децата , а като отидох да я взема госпожата така ме увика , толкова се беше запенила да ми я "хвали" че ме пръскаше по лицето докато обясняваше.Вторият ден същият сценарий. По обяд звъннах да питам как е и другата г-жа ми каза "Идвай да я вземаш, кашля и е пресипнала".За практиката й на учителка не била виждала такова нещо,карала я само да я носи и да не я пуска на земята, а Криси е 16кг.Като се прибрахме тя нямаше глас да говори .Започна да кашля и хоп изведнъж бронхит.А вярвай до тогава незнаех какво е детето ми да боледува.За първи път ни беше.След три дни и малкия започна да кашля, той тогава беше на 5 мес.С него се наложи в болница да вляза и така.По вече не я пуснах и реших, че не поотрасне ли и той никаква градина.

# 295
  • Мнения: 256
мама барба тя на ясла не е ли ходила и мен ме учудва че е плакала толкова много  newsm78 щом г-жа така да каже по принцип те се справят с децата ходи ли в левски Simple Smile

# 296
  • Мнения: 398
Не е ходила на ясла.Направо на градина на 2г.6месеца.В Левски днес нямаше как да отидем, времето не позволи, но при първа възможност сме там.Говорим й в къщи , че като се затопли времето ще трябва да тръгве на градина, но тя не иска и да чува започва да крещи и става много раздразнителна. newsm78 вече идеи нямам как да подходя и по какъв начин да обясня, че е хубаво да се ходи на градина и т.н. и т.н.

# 297
  • Мнения: 256
буби къде се изгуби цял ден newsm78

# 298
  • Мнения: 3 219
Гласувам за второто предложение,харесва ми.
За детска градина -"Приказка".Дадох Сашо на 2г.и3мес. направо на градина,беше най-малкия в цялата градина /тогава нямаше нулеви групи/.Много доволна бях,госпожите много добре се отнасяха,беше топличко,тя беше първата газифицирана градина в града.Тазидо пощата-за мен това не е градина !!!!Пепелак,до улицата,вътре една теснотия,тоалетните им -тип селски клозет/с дупка/,където ядат,там спат,там играят/поне аз където съм влизала.Сега госпожите и подготовката може да е на ниво,ама...Ако ще ми диша  пушилката,коли,а летем не може да се диша от жега,моля извинете,ама по-добре да не ходи.За  тази до Младежкия съм чувала хубави работи,и там също май ги водят на разходки в парка.

# 299
  • Мнения: 3 219
буби къде се изгуби цял ден newsm78
Днес бях в Русе,малко се мотахме с моя и с Дани,той отзад в столчето в колата много кротуваше,въобще не ни е притеснявал.Че се прибрахме чак към 18 .00

Общи условия

Активация на акаунт