Любимо име за момче

  • 1 592
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте , още не мога да избера име за моето момченце , не съм вярвала,  че ще ми е толкова трудно. При вас лесен ли беше избора? Максим ми беше фаворит,
но все повече чувам,  че хората си кръщават кучетата Макс и това ме отказва.  Предлагам всеки да напише своето любимо и според него най красиво име за момче. ❤  Ще сложа и анкета за имената между които се колебая. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 432
Ако имам момче един ден бих го кръстила - Габриел, Владимир, Яник или Янислав.  И четирите много ми харесват.

# 2
  • Мнения: 24 351
Борис, Симеон, Никола, Филип, Михаил,

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Йоан Yum

# 4
  • Мнения: 1 302
Моите любими са Боримир, Виктор, Александър/Алексей, Траян.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 173
Синовете ми са кръстени с 2 от любимите ми имена - Росен и Ясен.
Харесвам също Никола, Николай, Явор, Матей, Йордан, Константин.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 5 958
И на мен Максим ми е едно от любимите мъжки имена. Тома 😍 и Филип - също.

И какво като някой си кръстил кучето така? Това не прави името кучешко. Все пак не искаш да си кръстиш детето Шаро!
И за името на малката ми дъщеря има слухове, че си кръщавали кучетата така. Но на мен то си ми харесва и не ми попречи да си кръстя детето така - абсолютно нормално име.

# 7
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Борис,  Мартин,  Александър,  Филип,  Теодор,  Самуил
Много ми харесва името Бранко, но за България е малко екзотично..

# 8
  • Мнения: 1 375
Сред харесваните от мен мъжки имена са: Андрей, Антим, Антон, Благовест, Боян, Борислав, Валентин, Владислав, Велислав, Велизар, Дамян, Даниел, Драгомир, Деян, Евтим, Емил, Ивайло, Иво, Игор, Йоаким, Йосиф, Константин, Климент, Лазар, Любослав, Марк, Николай, Наум, Павел, Преслав, Росен, Ростислав, Светослав, Станислав, Симеон, Теодор, Тимотей, Филип, Цветомир, Чавдар, Явор, Ясен...

Успех!

# 9
  • София
  • Мнения: 13 173
Максим е много хубаво име.
Аз куче Макс май съм чувала веднъж, но пък съм чувала и куче Виктор, и куче Мартин, и куче Алекс. Едни комшии имат куче Росица, други Карина.
По тази логика - има безброй домашни любимци по света с човешки имена - няма да остане свободно име.

# 10
  • Мнения: 1 404
На моя колежка синът се казва Максим, не ми е кучешко на мен. И кучета познавам Макс, но какво от това. То и Рая и Кая са имена, които се ползват и за деца, и за кучета.
Любимите ми имена са : Александър, Антоан, Свилен, Волен, Мирослав, Самуил, Лъчезар, Венцислав, Владислав, Боян.

# 11
  • Мнения: 1 786
Борил, Матей

# 12
  • Мнения: 388
Давид, Адриян, Марио, Роман, Тома, Никола

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Любими са ми класическите имена-Виктор,Мартин и Теодор.
Славянските имена-Владимир,Венцислав,Борислав
Българските имена-Преслав,Пресиян.Боян,Росен,Бисер,Явор,Ясен,Калин.

# 14
  • Мнения: 1 582
Климент, Филип, Свилен, Димитър, Антон, Кирил и Константин са ми много любими.

Общи условия

Активация на акаунт