Всичко необходимо за зимно бебе

  • 339
  • 4
  •   2
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте. За първи път ще ставам мама, очакваме бебчо декември месец. Бих искала да ви попитам какво ще му е необходимо? За изписването с какво дрешки трябва да е? В кош ли да го вземем?

# 1
  • Мнения: 560
Здравейте!
За изписването си вземете зимен комплект за изписване, те си имат всичко.
От там нататък, особено, ако имате сушилня, не ви трябват много дрехи, бързо ги израстват.
На мен ми беше най-удобно с гащеризончета. Взех:
- 5-6 бодита
- 5-6 гащеризончета
- 5-6 чорапогащник а
- 2 спални чувалчета
- шапка, ръкавички, одеалце за разходките

Съветвам Ви да вземете размер 56, не 50.

Иначе, количка със зимен кош, кошче за кола, шишета, помпа за кърма, кошарка, биберон, помпа за кърма, стерилизатор (не е задължителен, аз с първото дете не ползвах, изварявах в тенджера, с второто взех заради изключително твърдата вода в града ни), хавлийка, корито, термометър за ваничката, козметика, памперси, мокри кърпички, бебефон (аз предпочитам такъв с видео).
Вземете бебето с кошчето за кола, като Ви съветвам да купите и подложка за новородено за него, в повечето случаи си е нужна. И никога не возете бебето без кошче/столче.
Лека бременност и леко раждане!

# 2
  • Мнения: 84
Здравейте!
За изписването си вземете зимен комплект за изписване, те си имат всичко.
От там нататък, особено, ако имате сушилня, не ви трябват много дрехи, бързо ги израстват.
На мен ми беше най-удобно с гащеризончета. Взех:
- 5-6 бодита
- 5-6 гащеризончета
- 5-6 чорапогащник а
- 2 спални чувалчета
- шапка, ръкавички, одеалце за разходките

Съветвам Ви да вземете размер 56, не 50.

Иначе, количка със зимен кош, кошче за кола, шишета, помпа за кърма, кошарка, биберон, помпа за кърма, стерилизатор (не е задължителен, аз с първото дете не ползвах, изварявах в тенджера, с второто взех заради изключително твърдата вода в града ни), хавлийка, корито, термометър за ваничката, козметика, памперси, мокри кърпички, бебефон (аз предпочитам такъв с видео).
Вземете бебето с кошчето за кола, като Ви съветвам да купите и подложка за новородено за него, в повечето случаи си е нужна. И никога не возете бебето без кошче/столче.
Лека бременност и леко раждане!

Много ви благодаря😇

# 3
  • Мнения: 5 361
Моето дете е родено края на ноември. Изписахме я с боди с дълъг ръкав и плюшен комплект - ританки и рокля. Отгоре с пелена тип порт бебе.
Иначе другото си е стандартно - бодита, ромпъри, пелени. Имай повечко, особено, ако нямате сушилня.

# 4
  • Мнения: 84
Моето дете е родено края на ноември. Изписахме я с боди с дълъг ръкав и плюшен комплект - ританки и рокля. Отгоре с пелена тип порт бебе.
Иначе другото си е стандартно - бодита, ромпъри, пелени. Имай повечко, особено, ако нямате сушилня.
Благодаря ви много😊

Общи условия

Активация на акаунт