Азис и Китаеца по бтв в момента

  • 2 307
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • на село
  • Мнения: 3 932
Е голяма работа, Джон Ленън да не би да му даваха сватбата в малките часове,
че какво толкова, като вземат някои да се възмущават... все едно в девически пансион са отраснали.



Елтън Джон   newsm78

Ох - да, още не съм се събудила, сори.

# 31
  • Мнения: 1 180
Е, няма как да не сваля шапка на пи-ара на Азис - просто ги разбива всички подобни от всякъде! А по какъв начин.....това е друг въпрос! Има ли някой по-обсъждан у нас - няма. А това означава, че хората са си постигнали целта, браво!
Колкото до влиянието върху децата.....а как им влияят убийствата, извращенията в затвора, предавания от типа "Отечествен фронт" и мноооого др, които се излъчват по тв? Как им влияят ровещите в кофите, псуващите шофьори и.....хайде, да не изреждам вече! Такъв е живота!

# 32
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
...не знам накъде отива този свят просто
Тия днешните майки не са като едно време...няма истински майки вече.

Цитат
Посредствено е да пишеш България с малко б (не визирам теб), ама нейсе - това никому не впечатлява. Не е като да се обсъжда задника на Азис.

Няма да е зле да обсъдим морала, посредствеността, псевдоморала, чалга-културата и т.н. важни, според мен, неща от битието ни в отделна тема.

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма да е зле да обсъдим морала, посредствеността, псевдоморала, чалга-културата и т.н. важни, според мен, неща от битието ни в отделна тема.

Обсъждат се постоянно в разни теми.
Всичко е относително.

# 34
  • Мнения: 6 417
Защо ли у нас най-преуспели са хората, популярни само с малки имена-екстрасенси...фолкпевици...? newsm78

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
еее, супер. днес в тази сутрин, утре при бате Енчо. браво. ще има какво да научат и децата.
като е такъв голям талант, защо не залага само на таланта си и на творчеството си, а се прави постоянно на шут?
и Джодж Майкъл е гей, ама не си показва гъза в центъра на Лондон...

# 36
  • 7800
  • Мнения: 243
Самият факт, че обсъждате Азис показва, че ви е интересен.

# 37
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
като е такъв голям талант, защо не залага само на таланта си и на творчеството си, а се прави постоянно на шут?

Защото шутовщината се харчи повече.

В световен мащаб, между другото.

# 38
  • Мнения: 1 533

Защото шутовщината се харчи повече.

В световен мащаб, между другото.

Той самият го каза, че си е един цирк, който е започнал след първия си диск евангелистки песни в спретнато облекло като момченце, който е останал незабелязан.

Общи условия

Активация на акаунт