Флирт на работното място

  • 2 169
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Случвало ми се е--съжалявам Sad

# 16
  • Мнения: 3 423
Не бъркайте флирт с афера.
Флиртовете са здравословни!

# 17
  • Мнения: 46 516
Няма лошо (ако е м/у необвързани) Sunglasses

# 18
  • Мнения: 5 468
На мен не ми се е случвало, защото винаги съм се случвала на работа с мунчовци и дръвници, но без да имам опит в това, бих казала, че ми се вижда много романтично и вълнуващо.
Като станеш сутрин за работа, вместо да влачиш краката до там, да отиваш с едно подтиснато вълнение, че ще го видиш, че ще сте цял ден заедно... Имаш стимул да изглеждаш добре винаги, такива някакви си ги представям.

# 19
  • Мнения: 2 270
Случвало ми се е . . .
Ако двамата са необвързани - ОК, но в противен случай, финала е един и същ - единия напуска . . .

# 20
  • Мнения: 5 622
На мен не ми се е случвало, защото винаги съм се случвала на работа с мунчовци и дръвници, но без да имам опит в това, бих казала, че ми се вижда много романтично и вълнуващо.
Като станеш сутрин за работа, вместо да влачиш краката до там, да отиваш с едно подтиснато вълнение, че ще го видиш, че ще сте цял ден заедно... Имаш стимул да изглеждаш добре винаги, такива някакви си ги представям.

Много е права Ню. И Лиската и тя е права...Има разлика между флирт и афера  Wink

И на мен не ми се е случвало, защото работата ми е свързана повече с жени, което пък води след себе си много негативи..А, някой мъж ти е обърнал повече внимание(даже не говоря за флирт), а си станала трън в очите и са те намразили  Twisted Evil

Но иначе, да..и на мен ми се струва вълнуващо. Обаче не искам да разбера така ли е. Ще взема да се влюбя каквато съм патица....  Tired

# 21
  • Мнения: 3 777
Мисля, че бъркате флирт и свалка с цел секс.
Флирта е полезен и здравословен (пояснявам: не се стига до секс).
Много малко хора обаче могат за извлекат хубавите неща от един флирт.

# 22
  • Мнения: 4 371
Никога не ми се е случвало да влача крака на работа. Това няма общо с флирта или аферата, все тая.
Отивам с кеф и се контя с кеф Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 7 036
Работя предимно с мъже и флиртувам непрекъснато. Много ми е добре, но никога не съм си позволявала флиртът да стигне по-далеч, просто мисля, че това би се отразило на работата.

# 24
  • Мнения: 3 423
На мен пък ми се е случвало
и постоянно ми се случва.
Даже "случва" май не е най-
точната дума, щото флиртът
е състояние. Атмосферата на
работното място се разведрява
чрез флиртове, времето не го
усеща човек как минава, хората
са усмихнати и приемат по-леко
натоварванията. По-добре да съм
обкръжена с флиртуващи колеги,
отколкото със суртуци, на които
проблемите са им изписани на лицето.
За някои фирми флиртът трябва да
се въведе като задължителен спорт!

# 25
  • Мнения: 1 288
първата ми работа започнах, когато бях на 19 години. отделът ни беше на средна възраст 20-25 г. флиртът си беше ежедневие. действа изключително зареждащо и освежаващо.
сега обаче вече не бих си позволила флирт на работното място или с клиенти.

# 26
  • Мнения: 2 407
Не си  падам много,но не виждам нищо лошо.

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,случвало ми се е и сега съм щастливо омъжена за него ,без изобщо да си мислим,че някога би могло да излезе нещо сериозно!

# 28
  • Мнения: 1 418
Флиртувам,одобрявам го и ми харесва.
Като цяло прави живота ми по-забавен.

# 29
  • Мнения: 5 647
Относно флирта нямам нищо против, дори и на работното място. И без това ми е доста напрегнато, така някое и друго флиртче няма да ми навреди. Имам против връзките там, където си вадиш хляба, но това си е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт