мога ли да напълнея от....

  • 4 207
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 907
Момичета, няма как да ми казвате, че от семки се напълнява 3 кила за един месец. Що за глупости, а?

# 31
аз имам къдрева  или

# 32
  • Мнения: 4 053
аз имам къдрева  или

душо,какво каза  newsm78

# 33
  • Мнения: 2 897
Да речем, че си набавяте всички нужни калории от други храни (при жените обикновено малко под 2000 на ден), а семките идват като излишък на тези калории.
100 гр семки са 600 калории. За 12 дни това са 7200 калории излишък. За образуването на 1 кг мазнини са нужни 7000 калории. Ето в тази конкретна хипотетична ситуация може за 12 дни да се надебелее с 1 кг, за 36 дни с 3 кг.
Торитично е възможно.

# 34
  • Мнения: 201
И според мен надебеляването не е толкова от заместването на цигарите със семки. Просто след спиране на цигарите, организма започва да усвоява по-добре храната, променя се и метаболизма. Не се притеснявай всичко ще се нормализира  Simple Smile По принцип избягвай да заместваш цигарите с нещо за ядене. Вече си минала критичните 15 дни от откзването, така че смело напред. Дори и да качиш няколко килограма след време ще ги свалиш даже и без да се усетиш  Wink Аз спярх цигарите преди повече от 2 години и в началото качих 3-4 кг., но после след известно време си ги свалих. Макар че имам да свалям по принцип килограми, те не са от спирането на цигарите  Laughing
Поздравления за отказването!  Hug

# 35
  • Мнения: 1 069
  Не пуша от 6г. Първоначално качих 3кг, но много скоро теглото ми се нормализира. Ако имаш свободно време и се чудиш с какво да го уплътниш, спортувай! Можеш да замениш слънчогледовите с тиквени семки. Но стой твърдо и не се връщай назад! Успех! newsm10

# 36
  • Мнения: 4 053
Вече си минала критичните 15 дни от откзването, така че смело напред.

ама ако знаеш колко ми се пуши сега,май критичния период сега настъпва goodandevil

# 37
  • Мнения: 1 130
Мони аз също мислех да ти кажа да позамениш слънчогледа с малко тиквени семки - хем са по-полезни, хем по-малко маслени, хем по трудничко се чоплят  Grinning - пък като е  по-трудно няма толкоз да ти харесва и ще ти писне  Peace Иначе за отказването от цигарите   bouquet  bouquet  bouquet и аз преди години успях да ги преборя - въпросът е те нас или ние тях и по-добре ние тях нали  Grinning Мисли си какво ще получиш за награда - чудесна кожа, хубави зъби, свеж дъх и т.н. Мисли си все такива хубави неща  Peace УСПЕХ!!!!!

# 38
  • Мнения: 201
Вече си минала критичните 15 дни от откзването, така че смело напред.

ама ако знаеш колко ми се пуши сега,май критичния период сега настъпва goodandevil

Мони, само не се поддавай на дяволчето  Hug Имам една програмка, казва се Quit Counter, ако знаеш само как мотивиращо действа  Laughing Виж моята статистика:
Дижонка - Free and Healing for Two Years, One Month, One Day, 20 Hours and 11 Minutes, while extending my life expectancy 39 Days and 17 Hours, by avoiding the use of 11443 nicotine delivery devices that would have cost me 1298.99 лв.
Можеш да си го изтеглиш от тук: http://www.xarka.com/freeware/
Задаваш си по колко цигари пушиш на ден, колко струва една кутия, от коя дата си ги спряла и то ти изчислява статистиката. На мен поне доста ми помогна този брояч  Grinning
Успех!!! И не се предавай!!!   Peace Hug

# 39
  • Мнения: X
Аз от дъвките огладнявам
И аз. Но мислех,че си внушавам  newsm78
Има едни дъвки с канела - много са люти и помагат срещу желанието за пушене.Така казват , аз никога не съм пушила newsm78

# 40
  • Мнения: 1 734
От личен опит мога да ти кажа, че хрупането на моркови много помага. Засища те и устата ти е заета да дъвче. Можеш идеално да заместиш семките с моркови. Да не говорим, че са и полезни  Peace

# 41
  • Мнения: 4 053
спирам със семките.... Crossing Arms
купих си Инхуа  Crazy
благодаря на всички за съветите

Общи условия

Активация на акаунт