Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

  • 5 190
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 254
Именно Джемма,не мога да се начудя на тази розово-червена-маджентова истерия.............

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Ей, хората за един подарък на какви драми са способни...  #Crazy И на мен ми е любопитно авторката пожалена ли е от съпруга си и тя какво му е подарила.

# 47
  • София
  • Мнения: 67
Не ми подарява нищо за такива празници.
Много се дразня, че трябва да го подсещам и спрях. И той спря! И така... свикнала съм, толкова е потънал в работата си...

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Мале колко зли жени на едно място! Уплашихте русото момиче и не само, ами от сутринта я провокирате да си тегли ножа или да помоли мъжа й да я застреля по случай празника с Ка-лаш-ни-ков  Joy

# 49
  • Мнения: 5 317
Аз много ,много не го зачитам тоз празник.Тази година и подарък няма да правя.даже не ми се излиза,чак не мога да повярвам.

# 50
  • Мнения: 521
  Опитва се, но аз давам яростен отпор срещу идеята да празнуваме св. Валентин, примерно... Нещо като фобия имам към подаръците от любим човек при очакваем повод  Rolling Eyes
 

E, това вече не може да е истина! Досега вярвах, че аз съм единствената жена, която органически не понася да й се правят подаръци. Не понасям и празниците също, защото някой те задължава точно на този ден да празнуваш и да се правиш, че ти е весело. Моята трагедия става още по-голяма като съм попаднала на мъж, който обожава да ми прави подаръци и затова много често се караме. Сериозна съм Tired Whistling Crossing Arms

п.с. Не така, обаче стоеше въпроса за "трифон зарезан" по стар стил. Тогава цял ден празнувах и едва ме прибраха у нас. Още ми държи  newsm24

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 702
Майчице, каква тема и най-вече заглавието !    ooooh!

Ама поне си пасва с ника!     hahaha

# 52
  • Мнения: 7 723
 Thinking ........да знаете, авторката ще да се е застреляла........ Whistling

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Thinking ........да знаете, авторката ще да се е застреляла........ Whistling
Вероятно, и аз съм на път да я последвам. Ето на мен какво ми подариха  Wink

# 54
  • Мнения: 7 723
 Joy Joy Joy
Linkata , сакън, недей  Stop
 аз и толко немам  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 039
 doh ooooh!
Ако ще е по задължение,хич не му искам нито подаръците,нито нищото му!
Иначе моят съпруг винаги ме изненадва със страхотни подаръци,но аз никога не съм ги изисквала от него  Naughty,то това е смешно и унизително  ooooh!

# 56
  • Мнения: 494
Един месец преди повода нон -стоп мрънкане, чак кошмари започва да сънува. Една седмица преди това "пости'' кой както иска да ги разбира .Вечерта преди празника, гладен си ляга и вече ще не ще няма как да мине без подарък.

# 57
  • Мнения: 1 640
Моят се срамува да ми честити и поднася подаръци на даден празник,освен рождения ден.Днес,например,върти,суче-да сме минели през "...тел".Нови телефони били получили.Боляха ме краката от ходене с детето насам-натам,но се съгласих.Влизаме в офиса,а аз му обяснявам,че трябва да сменяме дограма у дома и че никому сега не е нужен телефон.Е,без малко да купи в бързината,но смешното бе ,че се изчерви Embarassed,когато се изпусна,че телефонът аз трябвало да го избера.До последно шикалкавеше и не казваше ясно за кого и защо се купува нов телефон.Аз се досетих,но не го показах.Спрях го едва ,когато се канеше да купи скъп телефон,без дори да се запознае с екстрите и функциите му!Сега разглеждам брошурката и избирам,но "Честит Св.Валентин" не чух и няма да чуя.Аз също не честитих, но вчера,уж без повод,му купих дреха.  Wink
  И така,при нас подаръци има , но са инкогнито/така да се каже/-не се знае за кой празник са! :35

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Един месец преди повода нон -стоп мрънкане, чак кошмари започва да сънува. Една седмица преди това "пости'' кой както иска да ги разбира .Вечерта преди празника, гладен си ляга и вече ще не ще няма как да мине без подарък.
И в името на какво е тоя тормоз и за двама ви?  Shocked Да получиш заветното пакетче? И за да можеш да се похвалиш после как те е уважил мъжа ти за празника ли?newsm78
Мерси за такива изстрадани подаръци и изпросено внимание! Stop Не се ли сети сам и не му ли дойде отвътре- все едно не съм получила нищо Crossing Arms

# 59
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
И какво като е измрънкан подарък нали поне има подарък , единия път измрънкан ,втория път пак така и след това сам ще се сеща , това се нарича създаден добър навик.Тези които пишат тук че едва ли не не обичат подаръците  да идат другаде да го разправят. Аз лично невярвам че има такъв човек, защото всеки обича вниманието .

Общи условия

Активация на акаунт