Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

  • 5 189
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 125
Аз написах в другата тема ,но и тука ще споделя.АЗ ПОДАРЪЦИТЕ СИ ГИ ПРАВЯ САМА ОТ ДОСТА ВРЕМЕ.Вчера си накупих някои неща и валентинка си подарих и ми е супер.Пихме по едмо винце с прятен човек и аииииде.......Много ми е гот.Аз ако го чакам да се сетииии   и  охльова избяга Laughing

# 76
  • Мнения: 125
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed

На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. Mr. Green....и се прибери по малките часове.... Joy

# 77
  • Мнения: 100
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed

На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. Mr. Green....и се прибери по малките часове.... Joy

Само да не я спука от бой !!! Grinning

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Това последното е доста елементарно. Започнат ли да ги правят тези геройства, пиши го бегало семейството, с него и доверието.

# 79
Това последното е доста елементарно. Започнат ли да ги правят тези геройства, пиши го бегало семейството, с него и доверието.

"На   8-март си купи ама най-хубавите рози,и някакво бельо и няма да казваш от кой са .Да се спука от яд. ....и се прибери по малките часове...."

И ако след това мъжът ти не ти развинти главата, пиши че твоето семейство е бегало.

# 80
  • Мнения: 343
Не смятам, че има нещо лошо или унизително в деликатното подсещане и насочване в посока подходящ подарък. Аз съм си правила експеримент да си трая, но резултатът беше, че той се почувства много гадно и ме пита що не съм го подсетила. Вниманието определено не е само в елемента изненада. Аз например вчера му подарих подарък-изненада още сутринта, а след това излязохме заедно да изберем моя.  Изобщо нямам усещането, че съм си го изпросила, защото не бил изненада, напротив, беше си много романтична разходка въпреки дъжда. Тези малки неща не са най-важните в една връзка, но не са и за пренебрегване.

# 81
  • Мнения: 1 866
Аз също като Лени си казвам точно какво искам, откъде да го купи и колко струва. Не толкова, че ще забрави за празника -досега не му се е случвало, но просто мразя изненадите. Винаги имам ясна идея за това което искам да получа и за да си спестя непрятната изненада - казвам си направо. Мъжът ми се научи на тази ми странност (той е по изненадите, ама с мен се отказа) и играе по правилата. Обаче винаги ми опакова подаръка по оригинален начин и аз винаги се правя на изненадана и подскачам от радост Grinning Той пък много обича изненадите и аз му ги правя. Така всички сме доволни и не си разваляме настроението за глупости.

# 82
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ох, жени, с тези подаръци страшна драма настана. И защо трябва да се купува нещо? Много по-важно е вниманието! И то без подсещане. Иначе какво - за Коледа и Нова година една седмица по-рано ли му казвате, че има празник, или за рожденият му ден той ви подсеща?!? За мен е все едно майка ми да ми каже "Абе за моя рожден (имен) ден си харесах нещо...."  Confused Специално за 14-ти ако аз не го отбелязвах, а половинката - да, щях да му доставя удоволствието и да празнуваме!!!

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А това ли е най-важното...

Хубав ник си си избрала! Wink

# 84
  • Мнения: 4 053
Има ли подарък в крайна сметка или празника даде жертви?

кажете де  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 159
в началото се стараеше, сега го дава през просото.... Close

# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Кажете вашите мъже винаги ли се отчитат с подаръци за празниците? Моя, от време на време, се прави на разсеян Embarassed, въпреки че се разбираме чудесно и всичко е ок. Просто е "над тези неща" и "какво толкова", че и подарък. С финансите, смея да кажа сме си добре, а пък и съм на мнение, че при желание и без париможе да се направи прекрасен подарък. Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е
причината Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен сама си търсиш проблем!!!Защо си разваляш рахатлъка бе момиче!Сама казваш,че си ухажвана жена,и всичко друго си е о.к.Не отдавай такова значение на подаръците.Важно е да се обичате и разбирате,колкото и емблематично да звучи.Казвам ти го от опит,и още нещо ,стигнала съм до извода,че такива мъже ,които са мн. любезни на празници и подаряват какво ли не ,имат за какво,но мисля, че не става въпрос за обич,а  за някаква компенсация пред жена си.Гледай си живота.Подаръците не са най важното,а любовта и разбирателството.


# 87
  • Мнения: 705
Благодаря, че сподели драмата си... Tired

 Joy Joy

# 88
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох, жени, с тези подаръци страшна драма настана. И защо трябва да се купува нещо? Много по-важно е вниманието! И то без подсещане. Иначе какво - за Коледа и Нова година една седмица по-рано ли му казвате, че има празник, или за рожденият му ден той ви подсеща?!? За мен е все едно майка ми да ми каже "Абе за моя рожден (имен) ден си харесах нещо...."  Confused Специално за 14-ти ако аз не го отбелязвах, а половинката - да, щях да му доставя удоволствието и да празнуваме!!!

На моя вече не му напомням защото телефона му подсвирква като наближи празника че трябва да купи подарък. 
А иначе предпочитам да му кажа какво съм си харесала вместо да откъсне страницата на някой каталог и да я даде на  дистрибутора след което аз да получа пълен комплект козметика за суха коса а аз съм с мазна или 3 крема за лице против бръчки а аз нямам 30. А се е случвало и да ме обзаведе с няколко комплекта марково бельо което после се чудя как да сменя защото циците ми са два номера по-големи и той като е пазарувал явно е мислел за продавачката. Затова точно и ясно какво искам за да няма разочаровани а пък ако добави нещо в разумни граници (парфюм или шоколад ) няма да се сърдя.

# 89
  • Мнения: 133
оффф  най-добре се застреляй!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт