Отговори
# 60
  • Мнения: 337
Добро утро! Не бях се вясвала отдавна, но празниците направо ме погълнаха Grinning

# 61
  • Мнения: 20 198
Добра утрин!
Луд умора няма.
Онзи ден падна едно огледало, изкара ми акъла. Бутна едно шише с вода, то се разплиска навсякъде. А аз през това време със сешоар в ръката. Потрес! Викам, айде, изпържих се преди уикенда. Барбекюто рано започва.
Мятам сешоара на земята бръмчащ и тичам за мопа. Тока стопирах директно от удължителя.
Оживях.
И нали на колкото парчета се счупело, толкова години нещастна любов. Брях! Моето само се напука, но остана цяло. Това важи ли? И да важи - изхвърлих го. Не мога да преброя.
//
Днес почивен ден, искам 100 неща да свърша. Приятни. Що да не завали.

# 62
  • Мнения: 6 675
Оф, прочетох "шише с водка се разля" и сърцето ми прескочи!
Добре че дадох втори шанс на поста на Босилка... Това за да намекна, че по принцип съм сговорчив, давам втори шансове, че и трети и четвърти... е, да не пояснявам повече подробности.
Сега за огледалото - спукано - начи или ще я спукат от.. любов, или пък тя ще спука някого. Късметлията, ако му дойде в повече, да пише в този благ форум за взаимопощ. Ще гледаме да видиме кое-как и така...
Последна за сешоара:
- Скъпи, какво да си сложа във водата на ваната, за да ме отпусне и да забравя всичко?
- Сешоара.

# 63
  • Мнения: 9 989
Mr. Wowbagger, мнооого добър анализ Hands Plus1 Трябва да се пробвате и в хороскопите! Не-пре-мен-но!
====
Минутка мълчание ...

# 64
  • Мнения: 6 418
Въх, не съм в час с Евровизия. Каква е драмата? Или пък няма? Grinning

Счупих вчера 1 буркан. Същият тоз миналата седмица го спасих от счупване, но тоз път не можах. После още 2 бели свърших ... ей така, без да искам. Бее, удава ми се. Joy

# 65
  • Мнения: 9 989
Инче, днес към на същата беладжийска вълна. Сутринта направих кафето, сипах му мляко, тръгвам да прибирам бутилката в хладилника, закачам чашата и виждам как щедро олива маса, стол, под Close Изчистих непланирано къщата Joy

На Евровизията й се случи това

# 66
  • Мнения: 6 418
Кой какъв е? А защо такъв е, няма да питам. Rolling Eyes Питах вчера за Евровизията, та ми казаха - първия небинарен победител. А що е небинарен - ми не се определял нито като мъж, нито като жена. И сега се чудим некакво животно лий? Виц е това, да ви кажа под сурдинка.

# 67
  • Мнения: 15 421
Аз пък вчера да ви кажа как случайно на един светофар рязко ми се вдигна либидото гледайки двама униформени и моторизирани полисмани с каски дека не им се види фейса, но телата им бяха доста добре оформени и в тия униформи, мале, мале. Много ми действат униформите и мъжете в тях. Stuck Out Tongue Winking Eye Та така харно ми тръгна деня. Joy

А, Добро ви утро! Grinning

# 68
  • Мнения: 6 418
А така, Джасте! Химията между мъж и жена си е най за предпочитане. Grinning

# 69
  • Мнения: 9 989
Черпя ви едни макове. Много ми харесва как съм ги уловила. Ако можех така да хвана и златната рибка  ...

# 70
  • Мнения: 466
Да кажем, че си я хванала. И какво си пожелаваш?

# 71
  • Мнения: 6 675
Да кажем, да кажем, ама реално една жена да хване най-много един гол... таковата. Та какво да си пожелава после?
И винаги има риск околните клюкари да ѝ кажат : "- Хванѝ си съдбата в ръце!"

# 72
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 159
И към голия имаме желания... Grinning

# 73
  • Мнения: 6 675
Добре, че е тая тема, да си кажем каквото ни е на сърце. Simple Smile
Че по останалите теми, сърдитите човечета мо-дератори, даже Езоп и Лафонтен трият.
На общо основание.


Mr. Wowbagger, мнооого добър анализ Hands Plus1 Трябва да се пробвате и в хороскопите! Не-пре-мен-но!
Скрит текст:
====
Минутка мълчание ...

 Спрете да обвинявате себе си за провалите си. Поинтересувайте се от астрология и обвинявайте планетите!

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 05:21 от Bowerick Wowbagger

# 74
  • Мнения: 466
Вали ли вали.... а, аз ще счупя дивана от натискане да не вземе да избяга .. и се чудя с къв акъл пръсках вчера овошките без да погледна прогнозата

Общи условия

Активация на акаунт