Настинка и къпане

  • 7 804
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е-е, пък колко се преохлаждаме след баня- докато се изсушим и облечем... Това ми прилича на вманиачаване... То пък свекърва ми си мисли, че аз се вманиачавам, като не искам да оставя децата една седмица некъпани. Та кой е прав, кой- крив...

# 16
  • Мнения: 1 113
Е-е, пък колко се преохлаждаме след баня- докато се изсушим и облечем... Това ми прилича на вманиачаване... То пък свекърва ми си мисли, че аз се вманиачавам, като не искам да оставя децата една седмица некъпани. Та кой е прав, кой- крив...
Ти си права, стига си го мислила толкова  Simple Smile Къпи децата и хич да не ти дреми от свекървата.
Ако някой смята, че се охлажда като излезе от банята, представям си как се чувства като му се наложи да стане от леглото сутрин  Laughing

# 17
  • Мнения: 351
И бебка пропуска банята когато има висока температура, за нея банята е удоволствие, а тогава е отпаднала и иска само да я гушкам.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Здравей Mams, и аз съм от Пловдив, от тук идва и съкращението .pl в името ми. Поздравявам те с избора на доктор Пепеланов, шапка му свалям на този лекар. Много мога да ти пиша и разказвам за неговия професионализъм, но тук ще пиша само, че най-важните неща за отглеждането на болно дете съм ги научила от него и е единственият детски лекар на който имам 100 % доверие. Та по темата за настинката и къпането, това което ти казва свекърва ти е отживелица. Аз дори свалям тепмература с къпане с вода 37 градуса, а ако няма температура ги къпя с малко по-топла и след това им правя масаж. Повярвай ми, по този начин се подобрява кръвообращението и човек оздравява много по-бързо.

Абсолютно съм съгласна с теб - една кратка разходка на слънчице и завет  /стига детенце да не е с температура/ нищо не прече, а температурата наистина пада много бързо във ваната.

Общи условия

Активация на акаунт