Деца и цигари

  • 3 461
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Pela
Аз и съпругът ми не пушим.
До днес никой не е пушил в присъствието на детето.
Няма да позволя да се пуши в нейно присъствие, с цената на всичко.  Rolling Eyes Близки, роднини, приятели вообще не ми пука, колко желаят да запалят и колко им е нужно.
Твърдо съм против тази отрова.


Да, но при вас в Щатите е по-лесно. Там и без това почти навсякъде ограничават пушачите, да не говорим в присъствието на деца тогава направо ще бъдат линчувани. Така, че е лесно детето ти да не диша отровния дим #Puppy dog
А какво да кажем тук където е много трудно да се намери неопушена сладкарница да не говорим за нещо друго Sad

# 46
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Аз съм гласувала ама кога и с кой отговор;_))) не знам.
Би трябвало да е с 'да' защото аз пуша пред децата само, че не в затворени помещения. Уф Laughing сложна работа, значи - у дома не пушим, ама като изляза на терасата да пуша и Сиси е при мене - ето, значи пуша си пред нея.
Как я целувам после? Па знам ли...лесно, определено не бягам в банята след всяка цигара.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: strelche
В АНКЕТАТА  ИМА 12 ЧОВЕКА ДО МОМЕНТА,КОИТО СА ОТГОВОРИЛИ ПОЛОЖИТЕЛНО!
САМО ДЕТО НЕ ВИЖДАМ НИТО ЕДИН ДА Е ДАЛ И МНЕНИЕТО СИ!
ЗАЩО ЛИ?! Thinking
Аз съм 13-тата но ще бъда явно първата дала и мнението си!
Ами ДА,случва ми се да пуша пред детето си!И какво от това?!Има толкова други НЕПРИЕМЛИВИ неща обаче,които други правят,но аз категорично НЕ!Обидно ми е дори да споменавам някои от тях,камо ли да ги направя!Затова и няма да ги коментирам.
Призовавам Ви чисто приятелски да бъдете по-толерантни един към друг!А относно искренността Ви - Вие си знаете колко сте такива!Аз определено съм такава по принцип във взаимоотношенията си с хората и този форум не прави изключение,въпреки че тук мога да кажа всичко без да бъде проверено дали отговаря на истината!
Поздрави!
аз съм от тези хора-просто ми се случва да пуша пред детето си.искам да ги откажа,но докато ми дойде волята не бих стояла на балкона.просто се съобразявам с нея и това е-и мъжът ми пуши,но комина съм аз-3кутии. Embarassed

# 48
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Пушим в банята на отворен прозорец.Незнам как да гласувам?

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: bubolina
аз съм от тези хора-просто ми се случва да пуша пред детето си.искам да ги откажа,но докато ми дойде волята не бих стояла на балкона.просто се съобразявам с нея и това е-и мъжът ми пуши,но комина съм аз-3кутии. Embarassed

bubolina, то и аз съм пушачка и си мисля, че пуша доста, но ти с тези твойте 3 кутии направо ме разби Shocked
Както и да ги гледам това са си 60 цигари на ден /ако съм разбрала правилно де/, ти трябва да си нон стоп с фаса в устата, не си ли мислила да ги понамалиш малко, явно зависимостта ти наистина е голяма Rolling Eyes
Аз ако изпуша 3 кутии сигурно ще се убия да кашлям Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 4 423
ох,знам че е така,но нямам пуста воля-кокво ли не пробвам,но не и не.Асе чувмствам адцки зле напоследак-нощни смяни без почивка,3 кут. отрова и не знам докаде ще се докарам + безсъние.Страх ме е вече Rolling Eyes

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: bubolina
ох,знам че е така,но нямам пуста воля-кокво ли не пробвам,но не и не.Асе чувмствам адцки зле напоследак-нощни смяни без почивка,3 кут. отрова и не знам докаде ще се докарам + безсъние.Страх ме е вече Rolling Eyes

Сама трябва да го решиш това и сама да си помогнеш.
Майка ми има един много хубав лаф по този въпрос: Ако искаш да имаш възможност да си гледаш детето и да му се раздваш още дълги години се вземи в ръце и промени нещата!
Чопли семки, смучи бонбонки, замествай с нещо и не мисли за цигарите, сериозна цифра си е това твойто.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти,обещавам поне да пробвам.И разбира се ще ти пиша дали се справям. Embarassed

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: bubolina
Благодаря ти,обещавам поне да пробвам.И разбира се ще ти пиша дали се справям. Embarassed


Задължително ги намали, леле 3 кутии...недей така!!!
Успех!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
МЕРСИ! Stuck Out Tongue

# 55
  • Мнения: 883
В къщи никой не пуши, аз ги отказах, а мъжът ми излиза във входа да припалва, гостите също (сигурно за това все по-рядко имаме гости Mr. Green ). Не ходим по заведения където се пуши с нея, освен лятото на открито, но това не се брои.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 195
Гласувах за третия отговор.
Ние не пушим и гостите ни се съобразяват с това.

# 57
  • Мнения: 2 807
"Не, у нас не се пуши и това важи за всички!"

Общи условия

Активация на акаунт