Мъж или мечка?

  • 8 381
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 504
Добре. Вървите си и от едната страна мечка, от другата мъж. На къде ще бягате. Никакви дървета.
После ще добавим отгоре орел и отпред в гьола крокодил.

ИИ видя твоето питане - така! Харесва ми как придаде характер на мъжа и вид, с който мечката е с предимство.
Но и решимостта на жената е важна и като еманципирана дама явно няма да се примири с тези варианти.

# 46
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 585
Добре. Вървите си и от едната страна мечка, от другата мъж. На къде ще бягате. Никакви дървета.
После ще добавим отгоре орел и отпред в гьола крокодил.
Ще се хвана за плитките и ще се издърпам нагоре като барон Мюнхаузен.

# 47
  • Мнения: 32 282
Представих си се изгубена в гората и срещам мъж. А той в ужас побягва с писъци " мечкааа"Simple Smile

Ауу, какъв простак.
С кеф да го утрепеш tooth

# 48
  • Мнения: 447
Ако ще срещам нещо в гората, по-добре да е мъж. С мечка няма как да се справя, а и тя няма и как да ми помогне.

# 49
  • Мнения: 3 805
Мечка. Предпочитам да е гризли.

# 50
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 585
При нас няма мечки, така че ще ми е по-интересно ако срещна такава.

# 51
  • Мнения: 3 449
Надявам се, че мъжете няма да почнат да се преобличат като мечки, та да привличат жени...

# 52
  • Мнения: 2 262
Надявам се, че мъжете няма да почнат да се преобличат като мечки, та да привличат жени...
По-вероятно да са проблечени като жени. За да ви объркат хептен.

# 53
  • Мнения: 439
Само да не стане, жените да почнат да се обличат като мечки, за да привличат мъже.

# 54
  • Мнения: 3 694
Добре. Вървите си и от едната страна мечка, от другата мъж. На къде ще бягате. Никакви дървета.
После ще добавим отгоре орел и отпред в гьола крокодил.
Що да бягам? Мъжът и мечката да се разберат помежду си, така и така вече са се вИдели. Фъркатото и люспестото да се оправят сами. Или ще станат на четка за прах и колан, или ще си кротуват. Wink

# 55
  • Мнения: 2 026
Мъж категорично . Със сигурност, ще съм мръсна, гладна и изнервена..а мечките са защитен вид

# 56
  • Мнения: 277
Много забавна тема, искрено се посмях!
Но се и замислих как бих отговорила. В предвид развинтеното въображение и приличният брой филми на ужасите, които съм изгледала, май предпочитам мечка.

(веднага ми изплува образа на усмихнатия белокоско от Погрешен завой) 😄

# 57
  • Мнения: 6 803
Ако ще е такъв мъж като от Погрешен завой, то и аз съм за мечка. Ако е секси пич (дори да е creepy секси пич) - мъж.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 664
При липса на всякакви други подробности - мъж, разбира се. Ако разглеждаме най-лошия възможен сценарий, т.е. смъртоносно нападение, срещу мъж поне имам някакъв шанс, макар супер минимален и теоретичен. Срещу мечка - нулев. Всъщност аз ако видя мечка, ще се гътна от страх още преди да сме се запознали.

# 59
  • Мнения: 11 504
При липса на всякакви други подробности - мъж, разбира се. Ако разглеждаме най-лошия възможен сценарий, т.е. смъртоносно нападение, срещу мъж поне имам някакъв шанс, макар супер минимален и теоретичен. Срещу мечка - нулев. Всъщност аз ако видя мечка, ще се гътна от страх още преди да сме се запознали.

Aми заради такива като теб, повечето мечки живеят в заблуда и смятат, че хората живеем по дърветата и като узреем и се вмиришем на @ко падаме на земята в хоризонтално положение.
:*

Общи условия

Активация на акаунт