Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 003
Разследват ТВ продуцента Нико Тупарев и приближени до него
https://www.actualno.com/society/razsledvat-tv-producenta-niko-t … news_2221402.html
14.05.2024 16:42
Скрит текст:
Комисията за защита на конкуренция (КЗК) започва разследване срещу известния телевизионен продуцент Нико Тупарев, Мая Тодорова и Радослав Тушев и фирмите "Ту Бай Ту" ООД и "Еф Хикс Камера" ООД по сигнал за евентуално извършени нарушения по глава Седма от ЗЗК "Забрана за нелоялна конкуренция". Това става ясно от публикувано решение № 473 на сайта на КЗК от днес, 14 май.

# 16
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
В морето дупка ще направят.
Тези неща се знаят отдавна, всички пищят от нагласените формати и проекти на Тупарев, но всички ги гледат и коментират. И неговата касичка се пълни.
Е, почти всички.
Сега гледам се коментира, че и в “Денсинг Старс“ победителите са с незаслужена победа, нека някой който е следил формата да каже така ли е. Има логика, защото Неделя Щонова е кадър на БТВ.

# 17
  • Мнения: 10 303
Аз не гледам нищо повече, но следя темата. Много се радвам за Туперев и сие. Дано има възмездие за Юлиян.

# 18
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 282
Финалът на денсинг старс много разбуни духовете. Дара от 4-те финалистки беше най-добрата танцьорка, взривиха публика, жури, много похвали. И накрая Щонова победи Rolling Eyes. Снощи вреше и кипеше и в темата, и във фейсбук. Много хора са разочаровани, а продукцията се компрометира.

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Благодаря ти.
Да, аз днес чета в нета, и гледам, че ври и кипи, но си признавам, че освен един клип с Ивет Горанова /когато беше с народна носия/ и едно танго на Натали Трифонова друго не съм гледала. Симпатизирах на Ивет и на Валери Григоров, нямам представа дали са били добри.
Дара горката.....тя и миналата година отпадна точно на финала на “Капките“, сега и тук.
Не изключвам продуцентска намеса.
Кой всъщност е продуцента?

# 20
  • España
  • Мнения: 1 308
Радо Тушев е продуцента .
Обаче по мое скромно мнение в победата на Щонова няма пръст. По-скоро го отдавам на “корпоративен вот” ! Някой яко е пускал sms-и за тяхната двойка . Видимо и жури и водещи , и участници , и публика бяха изненадани .
Изобщо победител да се определя със зрителски вот не го намирам за справедливо ! Така печели не най-добрият , а този с най-много “доброжелатели”!
В Капките поне имаше ограничение за 20 sms-са към участник от един номер , а в ДС не .

# 21
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 282
Хмм, аз знам че специално на този 5-ти сезон са BTV Media Group. Кой има пръст и кой няма незнам, но мнозинството от гледащите се чувства подведено и излъгано, да не говорим че големите фаворити за титлата бяха други.

# 22
  • España
  • Мнения: 1 308
Не знам , но Илияна Раева много напоително благодари на “господин Радо Тушев” за прекрасния сезон .
И аз останах разочарована , Неделя отдавна трябваше да си е тръгнала , но необяснимата зрителска подкрепа винаги я държеше на върха . Надявах се Дара , която със сигурност има голяма фен-база да я подкрепи мощно на финала , но явно не са гласували , така както някои или някой го е направил за Неделя и Наско .

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
И там ли Тушев? Ужас!
Тия са като хлебарки!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 168
Четох, преди 2 седмици, че го разследват продуцента и че имал недекларирани имоти по света и у нас..
В анкетата- Слаб сезон, не гледам сериалите и лятото ще гледам и Европейското и Олимпиадата с интерес.

# 25
  • Мнения: 238
Да видим дали Капките ще ударят рейтинг 20 за финала.

# 26
  • Мнения: 11 409
По-скоро го отдавам на “корпоративен вот” ! Някой яко е пускал sms-и за тяхната двойка .
Е, Наско е задействал всички връзки и е организирал масов вот.  Неприятно същество ми е тоз Наско Месечков. Иначе нямам нищо против Неделя и останалите, които бяха на финала.

# 27
  • София
  • Мнения: 27 341
Пусната е новата анкета! 😊
Изцяло ергенска! Но няма как, твърде много коментари и реакции дава това шоу.
Темата ще стои сравнително малко, да речем до края на седмицата (примерно), така че да не се сърдят останалите, които не следят това шоу.

Чакам да приключи всичко (следващата неделя със Съни Бийч) за финална анкета-обзор на ТВ сезона. 🙂

# 28
  • Мнения: 771
благодаря за анкетата, гласувах

# 29
  • София
  • Мнения: 27 341
Добавих още четири въпроса в анкетата, можете да се редактирате и да гласувате отново. 😊

Общи условия

Активация на акаунт