Онлайн магазин Тему (Temu) за България -4

  • 21 581
  • 667
  •   12
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 293
Гледах някакъв удължител за чешма, метален, завърта се. Ще го намеря пак, но някой купувал ли си е такова нещо? Да ме просветли.

# 181
  • Швейцария
  • Мнения: 1 865
Да, аз купувам удължител за чешма вече за втори път. Имам този, доволна съм. Малко е голям, ако това те интересува. На мен ми е много удобен.
https://share.temu.com/NbnfyZzPS5A

# 182
  • Мнения: 13 331
Имам подобен, а точно този модел аератор го заглеждам и аз но не съм го поръчала още. Харесва ми че е във вид на бутон смяната на вида струя, аз съм имала такъв който го дърпаш нагоре и надолу и не е толкова удобно, то и затова заглеждам този а не че ми трябва нов.
Иначе на истина е много удобно нещо, ако батерията ти е само с едни чучур а не както някои си имат и такова.
От този линк ми го показва за 8.49 обаче, другаде го има за по-малко така че няма да е от Тему.

# 183
  • София
  • Мнения: 28 842
Тук не е ли такъв на по-ниска цена -   https://share.temu.com/4Uw9FoOWfMA

# 184
  • Швейцария
  • Мнения: 1 865
Миленака, да, същият е. Само че на твоя линк вариантът голям дълъг като моя е 9.97, а по-ниската цена е за малкия, който аз също съм имала и не ми харесваше, че няма бутон за струята.

# 185
  • София
  • Мнения: 28 842
Такъв? -   https://share.temu.com/iLMaUxferMA
Хм, това би ми свършило добра работа, всъщност. Ще го добавя в любими за следващата поръчка.

# 186
  • Швейцария
  • Мнения: 1 865
Да, точно този е. На супер цена е. Така изглежда на живо.

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 23:16 от JennyBG

# 187
  • Мнения: 13 428
Назад сте писали за слънчевите очила. Слънцезащитните очила имат различни степени на защита, тези степени показват в какви условия трябва да се ползват. Тези с най- високата степен у нас се купуват само по поръчка от оптика или най- висок клас спортни очила за екстремни условия, най- разпространени са тези за градски условия или евентуално за не много силно слънце. Категориите се определят в зависимост от пропускането на слънчева светлина. И тук не си купувате нещо по- различно от масовите. Брандираните очила с изключение на Рейбан, които си произвеждан стъклата - Луксотика, ползват ги и някои други скъпи марки са с китайски стъкла. Обичайното е към 8-15% защита за масовите очила, тази защита може да получите и срещу 10 лв и срещу 1000.
За шофиране и разни други цели има други изисквания.
Та, ако държите на перфекта защита е необходимо да имате няколко чифта очила за различни условия.
Евтините тук също всички са made in china, а и не само те, много скъпи също се произвеждат там.
Винаги може да помолите в някоя оптика да ви проверят с каква защита са ви очилата.

# 188
  • софия
  • Мнения: 25 738
Не знам имате ли проблем с протриване на вътрешната задна част на маратонките, но в нашето семейство почти няма чифт, на който да не се е протрила. Намерих това и поръчах. Надявам се да свърши работа.
Също така съм много доволна от този тип чантичка. Ползвам по-малка за чантата за кърпички, поръчах за разнасяне на зарядните, когато пътуваме.

# 189
  • Мнения: 5 328
До сега не съм пазарувала от този сайт, а като реклама ми излизат доста интересни неща. Преди време бях, чела нещо негативно, даже не помня какво точно (май източване на данни от карти), и все бях с предупреждение. Спокойно ли пазарувате? Има ли проблеми някакви?
Аз ползвам Пейпал по тази причина. За мен е най-сигурният метод, когато не си сигурна в отсрещната страна. Винаги можеш да отвориш клейм в Пейпал.
Досега не ми се е налагало, от самото Тему са коректни.

# 190
  • София
  • Мнения: 2 461
Излезе ми някакво колело на късмета и пише че трябва да поръчам на стойност 26 лв и ще получа 180 лв ваучер . Някой да е по запознат , наистина ли се получава този ваучер ?
От колелото се получават няколко купона, а не един от 180 лева. И аз се изкуших, но всъщност са 180 лева общо. И за всеки купон има условие за минимална стойност на покупката, както и кратък срок за поръчки.
Иначе, да, получават се.

# 191
  • Мнения: 5 146
Ако някой продукт от поръчката е пристигнал повреден при транспортиране от къде се прави заявка за рекламация и искане за рефунд/

# 192
  • Мнения: 69 150
Аз от отзива..почнах да попълвам и ми излезе опция да върнат парите.

# 193
  • софия
  • Мнения: 25 738
Ако някой продукт от поръчката е пристигнал повреден при транспортиране от къде се прави заявка за рекламация и искане за рефунд/
Влиза се в поръчката и в дясната част има бутон. Следват се стъпките. Може да се избират отделни продукти.

# 194
  • Мнения: 6 836
От 17ч. на 10.05. поръчките ми са със статус "изпратена".
Преди малко питах Тему какво се случва с поръчките.
Отговориха, че техните партньори са изпратили поръчките, но имало ограничен брой полети до нашата страна.
Та, да имате предвид, ако поръчвате тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт