Превръщаме очите ви в изкуство – спечелете ваучер от Iris Studio!

  • 3 823
  • 187
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 702
Харесвам сините очи на дъщеря ми.

# 31
  • София
  • Мнения: 488
Очите на любимия човек са тъмно кафяви, харесвам дълбочината им и топлината, която излъчват.

# 32
  • Мнения: 323
Любимите ми очи са тези на най-добрата ми приятелка, която вече почти 20 години ми е като сестра ❤️ Те са синьо-сиви с жълти петънца, винаги изглеждат различно в зависимост от ситуацията. Всеки път ме удивляват, понякога са небесно сини, понякога дори графитени.

# 33
  • София
  • Мнения: 783
Любимите очи са на сина ни и не мога да определя цвета им.Пъстри ли са,зелени ли са,змийски на цвят,понякога има и синьо,интересни са за заснемане,затова и се включвам в тази възможност.

# 34
  • Мнения: 92
Кафяви, като кехлибар 🤎

# 35
  • Мнения: 93
Шоколадовият цвят в очите на дъщеричката ни !

# 36
  • Мнения: 301
Очите на голямата ми дъщеря са много тъмно кафеви, точно като моите. На малката са все още синьо-сиви, защото е още бебе.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Любимите очи на любимия мъж са зелени с леки кафеникави отражения. На слънце дори стават жълти ❤️

# 38
  • Мнения: 51
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях:
- Очите на най-любимият ми човек са тези на сина ми, а цветът им е  ... пъстър. Ту се зеленеят повече, ту сивеят, а понякога са тъмно синьо-зеленикави. Харесвам в тях това, че са чисти, искрени и пълни с доверие и обич, когато ме погледне.

# 39
  • Мнения: 807
Пъстрите очи и на двете деца ❤️

# 40
  • Мнения: 333
Очите на децата ми са кафяви, като при дъщеричката ми още не са се избистрили напълно, защото е бебе. Синът ми е с много дълбоки, топли кафяви очички, с искрен, чист, детски поглед 😍

# 41
  • Мнения: 611
Пъстри. Харесва ми, че се променят и сякаш при всеки поглед са различни 😍

# 42
  • Мнения: 345
Кафяви и тъмно кафяви (черни) са очите на любимите ми мъже. Обичам да се оглеждам в тях.

# 43
  • София
  • Мнения: 303
Пъстри очи, излъчващи топлина.

# 44
  • Мнения: 11 768
Кафяви са. Харесва ми топлината, която излъчват.

Общи условия

Активация на акаунт