Чувството за хумор

  • 2 162
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 840
От казаното дотук излиза че: чувството за хумор е вроден физически белег, който оперативно може да бъде отстранен при нужда, може би се намира някъде в устата, много вероятно е да наподобява зелка и се диагностицира при индивиди с много над средното ниво на интелигентност, съдейки по участвалите в темата, които успешно различават философско-идеологически течения като Ало, Ало, Аламинут и Удхаус.

Хи-хи-хи! Joy Паднах си от смях!

Много високо ценя чувството за хумор - безценно качество, особено когато умееш да се надсмиваш и на себе си. За мен притежаването му говори за широко скроен ум, за по-оптимистичен поглед на живота, винаги е по-добре да гледаш на нещата откъм смешната им страна. А пък тези, които го нямат- горко им - както на тях, така и на тези, които трябва да общуват с тях.
В моята класация образец за изтънчено чувство за хумор е комедията "Четири сватби и едно погребение" - е мноооого ме кефи!

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че е вродено. После само се дошлифова.

Пфууу, няма ме в класациите. Ще си купя втори компютър и ще се разписвам в темите своевременно, за да бъда спомената поименно Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
Пфууу, няма ме в класациите. Ще си купя втори компютър и ще се разписвам в темите своевременно, за да бъда спомената поименно Mr. Green

Така. Ние читатели ли сме или гадатели
Да налеем малко силикон в цитата, я!

# 48
  • Мнения: 15 619
Реших теста и к`во - нищо. Crossing Arms

Чувството ми за хумор идва, застоява се понякога, друг път бързо, бързо ме зарязва.
Абе  newsm78, хем го имам, хем го нямам. Mr. Green

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много кубици, бре Shocked

Общи условия

Активация на акаунт