Има ли смисъл да си даваме парите

  • 5 313
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
ей,ще ме накарате откъдето мина - керастаз да купувам, зада срравнявам...що за беля е това сега.всъщност- аз съм  си  много доволна от шампоана тук- нямам забележки, ама -пусто любопитство...
А вносителите са категорични,че  разлика няма. в бг се внасят през Гърция- чета му етикета- произведен е в завода в Испания...значи и  в Испания и Гърция са такива...това ме успокоява.

# 76
  • Мнения: 4 390
Според мен, много си струва. Peace
Ползвам козметика от среден клас - Biotherm, Диор, Ести, Ланком, Шанел, Guinot.
След 40 ще мина на по-скъпа и хубава козметика.

За шампоаните - ползвам предимно от професионалните серии /Лореал, Лонда/, но се случва да си купувам и от аптеки.

# 77
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Зависи за какво става дума. Аз не държа на скъпото, но преди години от една масова козметика ми излязоха огромни дълбоки пъпки които лекувах много време с много пари. Сега купувам само качествена козметика и то проверена или препоръчана от козметичката ми. Обувки и дрехи си купувам откъдето ми падне. Не искам дрехата ми да ме надживее затова не държа на качеството. Предпочитам да ми хареса на външен вид и колкото изкара толкова. После в кофата и купувам ново. Не се притеснявам да съчетая дънки за 10 лв от Илиянци с блуза бети баркли. Техника в къщи купуваме само качествена. Случвало се е да купим нещо дребно с марка конелияно, елите или нео и задължително сме брали ядове. Ето днес ми се развали поредния тостер (хем не е съвсем куча марка) и мъжа ми пак вика по мен че няма къде да си изпече филиите защото съм решила да спестя някой лев и не съм купила читав тостер. От друга страна пък не смятам че скъпата кола не се разваля а в същото време е повече разходи и притеснения. Преди време даже бях казала на мъжа ми че ще си купя джоган или военна джипка от разпродажба защото ми писна да чупя колата по тия дупки и все по ремонти да вися. Така че зависи от много неща.

# 78
  • Мнения: 1 280

[/quote]
Защото не всички жени имат доходите да си ги плащат сами и се налага мъжете им да вадят парите.

В останалите случаи и аз не виждам защо трябва да информираме един мъж колко пари струва еди си какво си. Все едно че на мен ми пука колко му струват накладките.
[/quote]

Така е,имала съм и трудни моменти,когато не съм имала пари за козметика,кой знае каква,но добре,4е в пове4ето случаи ,както и сега си изкарвам парите сама,и не давам никакъв отет за нищо,бачкам много,и смятам,4е лафа :"Плащаи първо на себе си", е много добре казано.  Преди и съм криела пари,и пак съм си купувала каквото искам,абе с жените оправия няма,и това е много гот!!!

# 79
Според мен не е важно дали ползваш скъпа или не толкова скъпа козметика. WinkВажно е как се чувства кожата ти. Peace

# 80
  • Мнения: 13 512
Според мен не е важно дали ползваш скъпа или не толкова скъпа козметика. WinkВажно е как се чувства кожата ти. Peace
aбе да ти кажа- от скъпта винаги се чувства по-добре / правилно подбрана/,естествено

# 81
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами явно имам късмет с хубава кожа, защото не ми се налага да ползвам козметика и си се харесвам ... през пубертета се бях засилила да купувам и си плесках по сто крема на ден- за пети, за тяло, за лице, за ръце .... добре , че изтрезнях .... откакто спшрях да пуша, пък съвсем нямам проблеми

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Не ползвам скъпа козметика. Не ползвам дори т.нар. тук "среден клас".

# 83
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
не знам... newsm78
дадох точно 51 лв. за дневен и нощен крем. за някои тези пари са нищо, за мен в момента с тая мизерна пенсия, наречена майчинство, са много. има хора, които и толкова не могат да си позволят.
разлика наистина не виждам. безсънието и умората покрай детето също си казват думата... за мен най-добрата козметика е съня, обаче не знам какво значи от 8 месеца насам... Tired

# 84
  • Мнения: 4 770
Според мен няма смисъл - зарибявка   smile3533

# 85
  • Мнения: 410
 И аз тогава да кажа. Повечето пъти си купувам не толкова скъпа козметика- от типа на Aven, Eucerin и т.н. Преди известно време реших да пробвам с Mary Kohr - кремчето за около очи (84лв). Който ме видеше ме питаше какво ти има, не спиш ли нощем. Цяла седмица се мазах до като се светна. За моята кожа Aven e най- добър. Не ми се свидят парите за по- качествена козметика, но просто ми допада този клас. Предполага, че има хора, на които не им понася. Наистина всеки трябва да определи с кой продукт се чувства добре.

# 86
  • Мнения: 2 829
купувала съм и евтини кремове и среден клас ,но нищо не може да се сравни със скъпия ,подбран разбира се правилно-крем--аз съм на 35г и въобще не смятам да си правя повече експерименти и да купувам ейвън или тн---предпочитам една дреха по-малко ,да си взема --но да ползвам нещо качествено---тази грижа се изплаща !

# 87
  • Мнения: 3 456
Понекога ефектът от използването на една козметика, идва след време..Тоест не се проявява веднага след като започнете да използвате определен крем. Но като цяло сте прави, важното е да се грижим за кожата си, да бъде добре ходратирана и подхранена, а с колко точно скъп крем, това няма чак такова значение.  Peace
Ето я истината.

# 88
  • Мнения: 9 095
Понекога ефектът от използването на една козметика, идва след време..Тоест не се проявява веднага след като започнете да използвате определен крем. Но като цяло сте прави, важното е да се грижим за кожата си, да бъде добре ходратирана и подхранена, а с колко точно скъп крем, това няма чак такова значение.  Peace
Ето я истината.

при мен в началото се вижда ефекта и след 1 седмица, нищо, всичко по старому ooooh!

# 89
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм на 38 години, не си спомням да съм почиствала грима си с нещо друго, освен със сапун и вода.
Никога не съм ползвала крем, кожата ми е хубава, бръчки нямам, нито е мазна, нито е суха - ще кажете късмет, ген и т.н., но просто нямам навик да ползвам такива продукти.
Приятелките ми се скъсват да купуват всички нови продукти, правят маски, търкат, плескат, но не виждам ефект. Дано не ми се наложи скоро да си мажа, защото нямам навик и ще ми е много трудно да съм постоянна.

Общи условия

Активация на акаунт