"Прически"

  • 37 767
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
Тия снимки наистина са гадни. Mr. Green Ма кой ли се навива да го снимат за каталог... Laughing

# 61
  • Мнения: 1 975
Абе момичета може да ви се стори глупав въпроса, но правят ли кола маска нацяло и дали боли много newsm78, аз не съм ходила и ми е много интересно, а също и какви са долу-горе цените за такава услуга newsm78

А по темата аз съм с малък триъгъник Embarassed

# 62
  • Мнения: 7 474
  Mr. GreenЕй, три дни ме няма и какво заварвам  Laughing

Мъжка прическа   Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 7 723
За спортните дами- NIKE      Wink
......  Thinking, но според мен- ефекта ще е по- голям в негатив  Mr. Green

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 480
Преди години на страниците на списание Sax имаше Nike в негатив. Ако не ме лъже паметта имаше и адрес на салон в София (някъде в района на НДК), където правят само интимни прически.

# 66
  • Мнения: 5 299
Не обичам косми, ако ще и на "прическа" да са Mr. Green

# 67
# 68
  • Мнения: 298
  Mr. GreenЕй, три дни ме няма и какво заварвам  Laughing

Мъжка прическа   Mr. Green Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532  Жестоко просто. Мъжлето можеше да ми подари такава валентинка, колко е недосетлив  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 268
Лео,умряхме си от смях с мъжа ми с тези прически!Страхотни са,бе!Как ги откри? Grinning

# 70
  • Мнения: 2 697
Mr. GreenЕй, три дни ме няма и какво заварвам  Laughing

Мъжка прическа   Mr. Green Mr. Green

Лео, предупреждавай, бе - някой ще вземе да се гътне, като види тази прелест! smile3532 newsm62 smile3532

# 71
  • Мнения: 7 723
Не обичам косми, ако ще и на "прическа" да са Mr. Green

Да, но не на всеки му отива   ГОЛА КАТЕРИЦА    Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 697

Дам, на мен хич  Mr. Green
Ама девойки, предупреждавайте, че съдържанието на линкнатата страница е толкова откровено, току-що мина покрай мене шефът (тъкмо като се дивях на снимките), а колегата на съседното бюро е вече в прединфарктно състояние. За убиване сте направо.  smile3514 newsm62

# 73
  • Мнения: 721
Малеее, Миленоооо Mr. Green Joy Joy Joy разби ма

Ша взема да си направя тази с паяка, па дано нЕкой ми разплете паяжината Mr. Green

Иначе съм с лентичка и ги отстранявам с епилатора

# 74
  • Мнения: 674
Аз съм голяма фенка на този вид "фризури" Мъжо и той много се кефи на моите творения. В момента съм с прическа лястовичка под формата на буквата V. Правила съм си и сърчице буквички лентички стреличка. Любимата ми е малко триъгълниче изтеглено малко над обичайното местенце а отдолу голо охлювче. Това от мен че взех май много да приказвам... Embarassed Blush Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт