Какви сте според Фройд ?

  • 3 506
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 153
 rotfImao rotfImao rotfImaoДуци и ти ли Mr. Greenмалей кво ли значи това,че като стане време за секс и ни пада пердето Laughing Mr. Green

# 61
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
1 фиг......обре4ен
2 фиг......безисходица
3 фиг......възход
4 фиг......изненада
5 фиг......дилема
6 фиг......аз и ти
Я някой да ми разтълкува това,аз разбрах само 2 неЩа.Анджелина,влез в действие,отдава ти се:)

# 62
  • Мнения: 184
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(подреденост)
Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(брачен живот)
Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(кариера)
Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(страх)
Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(окови)
Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(безгрижие)
Лелеей! Голям ужас. Сигурно е верен теста.

# 63
  • Мнения: 184
И какво се получи?! Повечето са дали на въпрос №1 отговор от сорта на "ред", "подреденост", а на въпроса за секса сме отговорили или "страх" или "тъга".
Не е ли ужасно?!

# 64
  • MUC
  • Мнения: 297
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(подреденост)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(съвършенство)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(устрем)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(конкретност)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(нееднозначност)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(живот)

Ей това с конкретността относно секса не знам как да го тълкувам.  Laughing

# 65
  • Мнения: 293
хе, хареса ми теста Simple Smile

1 - приятели (прозорец)

2 - семейството и брак (ограничение) (малиии!  ooooh! )

3 - кариера (път)

4 - секс (важно)

5 - отношението ви към света (избор) (о-йе! Party )

6 - моментно състояние (внимание) (така ами, внимавам в бг-мама! Blush )

# 66
  • Мнения: 2 492
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(затвор )

 JoyЕми , да в затвора ще влезнат , за превишени кредитни карти с тая проклета ягодка !Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(съвършенство)

Ах , каква съм скромна - как ще си намеря мъж , като се целя толкова нависоко !?! ooooh!

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(възход)

Тц тц на мама работливката , само да видим кога ще е този възход - на 50 ?!?

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(провал)

Тук да отбележа - това са глупости ... аз съм ненаситна , кви са тея провали ...  Crazy

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(връх)

За съжаление още немога да реша какво точно представлява връх в характера !
Дали е лошо ? Sunglasses

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(полет)

Това е ... лети ми се ! Grinning

# 67
  • Мнения: 448
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(подреденост)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(свят)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(път)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(лошо)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(стрела)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(нерешителност)

   Има доста истина. newsm78
   
 

Общи условия

Активация на акаунт