JYSK тема 3

  • 1 241
  • 22
  •   2
Отговори
# 1
  • софия
  • Мнения: 25 758
Може да се включи най-малко линк към сайта, линк към правилата за поръчка, магазините.

# 2
  • Мнения: 4 789
Би трябвало, но много мои познати споделят за индивидуални отстъпки, а моята последната поръчка е за хиляди левове, за поне 10 големи неща. Казаха, че не могли, което малко ме учуди. Пак поръчах нещата, разбира се.
Досега не съм имала претенции за цени, аз не мога и да имам, но при такава поръчка, ако не направят, не знам кога....

# 3
  • Мнения: 6 397
Има индвивидуални отстъпки. Може би зависи от магазина

# 4
  • Мнения: 2 128
Има индивидуални отстъпки, скоро искаха да ми направят такава за чадър със стойка. Много се чудихме дали да го купим задари цвета му, и понеже видяха, че се колебаем сами ни предложиха.

# 5
  • Мнения: 692
Давам отзив за ъгловите дивани - добри са. Вече 3-та година го ползваме.

# 6
  • Мнения: 5 802
Аз също съм доволна от дивана с лежанка.
Доволна съм и от кухненските столове.

# 7
  • Мнения: 5 425
Кои кухненски столове, Мони?

# 8
# 9
  • Мнения: 5 319
Аз съм много доволна от тези. Имаме осем броя.
https://jysk.bg/trapezariya/kukhnenski-stolove/kukhnenski-stol-r … eno-kadife/cherno

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 731
Валета, от колко време ги ползвате, не се ли "излъсква" седалката?

# 11
  • Мнения: 5 319
Oт 10.2022, изтъркано няма.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
Някоя от вас обзавела ли е момчешка стая с мебели от юск?
Дойде момента за втората стая за момче и тъй като икеа вече ми омръзна, мисля да се насоча към юск. Бихте ли споделили снимки/ идеи. Най вероятно ще бъде в кавеникаво/бежово/ дървесно зелено като палитра. Към момента стаята е склад, но до 3 месеца ми се иска да е ако не напълно, то почти готова. Т.е. трябва да си създам идеята с наличните в магазина мебели и да дежна цените им.

# 13
  • Мнения: 4 789
Аз обзаведох момичешка стая с мебели от Юск и Икеа Blush
Гардеробите са Limfjorden, леглата са Haslev, засега сме много доволни.

Момичета, някой да е ползвал https://jysk.bg/spalnya/charshafi/protektori-za-matrak/protektor … nita-140x200-byal - Непромокаем чаршаф ANITA?
За старите легла ползвах на Икеа, нормални, промокаеми, но остават петна по матраците от кръв, разливане и т.н. И сега ми се искаше да сложа някакви по-предпазващи, но не съм сигурна дали тези непрокомаемите няма да спарват... Thinking
С какъв опит сте вие?
И ако може препоръки за протектор...
Благодаря ви Simple Smile

# 14
  • Мнения: 533
aDream,  аз непромокаеми не съм ползвала. Обаче щом от протектора се потим, не си представям и с непромокаем чаршаф, каква пот ще се лее.

Общи условия

Активация на акаунт