Количка Peg Perego ARIA

  • 29 383
  • 225
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 466
Честито на всички   bouquet с здраве да си ги ползвате. Бях една от подстрекателките и в другата тема за лятните колички точно за  този модел, надявах се  че ще има и други доволни като мен и сега като ви видях снимките и колко се радвате, аз се радвам с вас Laughing.

# 91
  • Мнения: 3 457
честито на всички,със здраве да си ги ползвате  smile3525 newsm51 smile3525  и аз съжалявам ,че когато мой мъжо ми даваше парите я нямаше оранжевата Ария-ми кой ли ме би по главата да не си скрия парите newsm78 Cry

# 92
  • Мнения: 208
Честито, на всички мами и със здраве да си ги ползвате! Наистина страхотно изглеждат. Влюбих се в синята Heart Eyes.


Благодаря за бързия отговор.

# 93
  • Мнения: 4 428
Хайде сега някоя де мине през тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167381.0

За да спестим да други мами вашите чуденки  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 115
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, мамита!!! Да сте живи и здрави всички бебчовци и да се радвате на новите придобивки. newsm51 newsm51 newsm51 Всички колички са много, много хубави. Peace Peace Peace Моята чанта не зная кой модел е точно, има една голяма част, подложка за дъно и два малки вътрешни джобчета, цялата вътрешна част е губирана, а също има и подложка за преобуване на бебчо. Абе може и без нея, но........ newsm53 newsm53 newsm53

# 95
  • Мнения: 635
Ние я "осветихме" вече  Laughing. Много е лека и маневрена.И с една ръка се тика лесно. Онези мами в английския форум( някой беше дал линк към него) явно са искали вятъра да им бута количката  Laughing  Mr. Green.
Ниниел, ей сега ще ти пусна снимка в легнало положение.


Благодаря, Веси   bouquet

# 96
  • до канала
  • Мнения: 518
а аз още чакам моята

# 97
  • Мнения: 254
Такааа,аз да се похваля,че на първата разходка с новата количка Илина заспа,като къпана 'САМА' bowuu.Досега не се е случвало,ако сме навънка първо цоцкаме кришно на някоя закътана пейка и като заспи,хоп в количката! Как да не съм доволна,кажете newsm68!

Щях да забравя....единствено заради нерегулиращата подложка за крачетата щях да се откажа от АРИАТА,но реших проблема с подръчни материали Blush.Между плата и пластмасата(под дупето)сложих едно парче...картон,подобно на твърда корица от книга.Количката стана доста дълга,детето може да спи без да му висят крачетата,а подложката не се вижда и може да се маха,когато не спи детето.Нашия татко не очарован от идеята ми,но аз съм доволна от изобретението Crazy

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 23:11 от desi7674

# 98
  • до канала
  • Мнения: 518
Такааа,аз да се похваля,че на първата разходка с новата количка Илина заспа,като къпана 'САМА' bowuu.Досега не се е случвало,ако сме навънка първо цоцкаме кришно на някоя закътана пейка и като заспи,хоп в количката!
е браво на вас леле колко се радвам .на мен пък току-що ми звъняха от Симонови моята количка историческа стана утре ще я носят очевидно спийди не са толкова бързи направо съм Rage Rage Rage

# 99
  • Мнения: 3 457
И аз съм имала проблеми със Спиди-май нямат нищо общо с бързината #Cussing out,Споко Simple Smile,на мен ми бяха забутали една пратка ,та я чаках 5 дена #2gunfire и от тогава Еконт Peace

# 100
Може ли да ми дадете координати на вносителите на Peg Perego в Пловдив.

# 101
  • Мнения: 466
На първата страница на темата съм ги написала  Hug

# 102
Благодаря, не бях обърнала внимание!

# 103
  • София
  • Мнения: 7 242
А за новородено, коя количка на Пег Перегро ще ми препоръчате? Искам да изкарам само с една т.е. да не купувам втора лятна. PLIKO P3 MODULAR SYSTEM ми е скъпичка.

# 104
  • Мнения: 4 428
Аз за следващото бебе съм се насочила към Чентрото
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/781

 Peace

Само не знам дали може и при нея да се обръща сенника на 180градуса. Това е мног удобно, защото дефакто може бебето да гледа към теб

Общи условия

Активация на акаунт