Ново строителство във Варна........цени и райони

  • 5 780
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 300
А защо никой не споменава за канализацията във Виница?

# 46
  • Мнения: 3 211
И не на последно място, цените са все още прилични.

кажи, моля те, ориентировачни цени

# 47
  • Варна
  • Мнения: 917
А защо никой не споменава за канализацията във Виница?

доколкото знам от хора, които живеят там доста са се подобрили нещата. Темата за канализацията на Виница беше вървежна преди няколко години

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
в Чайка и Бриз-овете в момента има забрана за стоителство



Това е цитат от преди месец.
Интересно ми е дали информацията е актуална.

# 49
  • Мнения: 62
А вярно ли е, че в Аксаково е много шумно от прелитащите самолети?!?  newsm78 А как седи въпроса с канализацията? Предлагат ни малък парцел уж на хубаво място, но нямало мръсен канал   #Crazy и цитирам "... направихме подписка до общината и скоро ще има" - ама дали ще има??

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 134
И не на последно място, цените са все още прилични.

кажи, моля те, ориентировачни цени

Мисля, че все още се движат между 500 и 600 евро на квадрат. Миналата година по това време платихме 600 евро /на зелено/ до ключ.

# 51
  • Мнения: 13 512
До преди 2 години живях в Цветния,много ми харесваше.Все пак30 годинки не са малко и знаех всяка дупка.Сега съм новодомка до Колхозен пазар,продадохме панелката в Цветния.Тук също много ми харесва,всичко ми е близко ,а за циганитене са такъв проблем.Българите правят повече золуми.В момента до нас  се строят 2 нови кооперации на цени различни.Колкото е по голямо жилището,толкова цената на квадрат пада .И така на жилище от 42-50 кв.м. цената стига до 1000Е,а на 100-130 кв.м. пада на 550-630 Е.Как става така  незнам ,но е факт.Познавам строителите лично!
това за цената на квадрат да пада- за сефте го чувам. Някакви пишман строители трябва да са.

# 52
  • Мнения: 463
Аксаково по принцип не е квартал на варна ,а самостоятелен град и не може да се сравни с Виница .Аксаково може да се сравни с Кайсиева градина примерно .

# 53
  • Мнения: 13 512
Аксаково по принцип не е квартал на варна ,а самостоятелен град и не може да се сравни с Виница .Аксаково може да се сравни с Кайсиева градина примерно .
Аксаково си е абсолютно село. изобщо не е атрактивно място за живеене.

# 54
  • Мнения: 6 039
в Чайка и Бриз-овете в момента има забрана за стоителство



Това е цитат от преди месец.
Интересно ми е дали информацията е актуална.

да
заповедтта е от кмета
до изборите със сигурност няма да я отмени Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 462
Ресторант Почивка в района на Бризовете ли се води ?

# 56
# 57
  • Мнения: 5 462
В такъв случай забраната за строителство в този район/Бриз/ не важи .

# 58
  • Мнения: 6 039
1. ресторант почивка е на ТИМ
2. в Морската градина до Максим се строи един мастодонт в момента, но
забрана ИМА!!!

# 59
  • Мнения: 5 462
А какво ще кажете за Трошево, Младост, Възраждане?
Иначе и аз се подписвам под горното мнение, споделете за фирми, строители и т.н.

Трошево е толкова криминогенен квартал че няма накъде .Едно време си беше такъв и сега не отстъпва ...Като мина от там имам чувството че се връщам обратно в края на 80 те и началото на 90 те год. не са помръднали хич. В някой случаи за мен е по важно що за хора живеят в даден квартал , отколкото всичко останало.Цветния и той взе да изостава доста .Измекярска работа...отврат.

Общи условия

Активация на акаунт