Жжж...петъчна

  • 5 375
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 467
Да... честно! Интересно ми е. Пък и няма хрън мрън... и да се шашкаш за изтичане на инфо и прочие... Не в момента ( ех, веднага да се обясня... Rolling Eyes), принципно.....

# 76
  • Мнения: 72
За 200 евро трябва да ме носи на гръб до ресторанта и обратно-пък после.....какво то му дойде! Hug

# 77
  • Мнения: 2 070
Имаше едно материалче едно време, на Ина Григорова - "Сто лева самота", подсетихте ме за него с тая тема.
Ми аз на този етап по-скоро не, имам повече очаквания от взаимоотношенията мъж-жена сякаш.. По-скоро вибратор ще си купя, ако толкова съм го закъсала, той ласките и страстта няма как да замени, ама и жиголото няма как да ги замени, тъй че - не виждам логика на този етап.
Варианта с любовника по-приятен звучи или ако е на стари години просто човек за компания, разходки и раздумки, може и домати да копам не се знае на къде ще ме завлече пороя.
Друг вариант - да го направя от любопитство, ама засега не ме влекат такива идеи...  newsm78

Една приятелка на майка ми работеше дълго време в Израел и Италия,чистеше, гледаше възрастни хора. Разказваше, че там масово се чукат бабите и дядовците и че редовно ги хващат на калъп, говорим за хора над 70 години, че даже и над 80. несемейни, я вдовци, я любовници... Веселба...

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не.Много мъже ще си легнат с мен безплатно.


Его его его его его его его его



  Kiss  Kiss  Kiss

# 79
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да бих, но си предпо4итам завоюваната тръпка, някак ми гъдели4ка пове4е либидото, пък и много изобретателно го раздавам! пак по4нах да мисля за комбинация аут оф фамили!

# 80
# 81
  • Мнения: 2 891
Гласувах с не, защото си мисля, че в блиските г. няма да ми се наложи да използвам услугите на такъв господин. След това, обаче, когато съм стара и грозна, няма да имам друг начин да се докопам до младо агнешко  Mr. Green Освен геронтофил, разбира се  Sunglasses

# 82
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Твърдо не .
Все още има доста мъже които ме желаят.
Дано само да е все така Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 569
До края на февруари съм в промоция. Задоволявам желания напълно безплатно, а на 24.02, когато имам рожден ден, бих се радвал да ме изнасилите.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 11:19 от deja pere

# 84
  • Мнения: 3 447
До края на февруари съм в промоция. Задоволявам желания напълно безплатно.
Край, удари Сопранов в земята  Grinning

# 85
  • Мнения: 80
До края на февруари съм в промоция. Задоволявам желания напълно безплатно, а на 24.02, когато имам рожден ден, бих се радвал да ме изнасилите.
Ще ти се наложи да прибегнеш до виагра защото....... хаха Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 3 569
Щом се налага ще си взема виагра. Ще ви скъсам  Joy

Нищо, че сте няколко хиляди
  Joy

# 87
  • Мнения: 5 299
Пере, има 37 997 Потребители в този форум Joy

# 88
  • Мнения: 3 447
а на 24.02, когато имам рожден ден, бих се радвал да ме изнасилите.
Моля модераторите да ковнат това в Календара  Grinning

# 89
  • Мнения: 5 140
Не, все ще намеря някого да си легне с мен за без пари. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт