3D кино и дете

  • 6 143
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Водих лятото племенничката ми на 3г. на филма за динозаврите. Ръкомахаше с ръце от време на време, но й хареса.  Laughing

# 16
  • Мнения: 137
Наште ги водихме ноември на динозаврите, а вчера на този за космоса. Хареса им, доста размахват ръце, а малкия обяснява на глас какво вижда и се кара малко Simple Smile Този за космоса им беше по малко интересен като че ли, но все пак го изгледахме целия.
Вярно е, че звука е малко силен, но децата не се притесниха от това, а очилата си бяха част от забавлението.

# 17
  • Мнения: 2 197
Наште ги водихме ноември на динозаврите, а вчера на този за космоса. Хареса им, доста размахват ръце, а малкия обяснява на глас какво вижда и се кара малко Simple Smile Този за космоса им беше по малко интересен като че ли, но все пак го изгледахме целия.
Вярно е, че звука е малко силен, но децата не се притесниха от това, а очилата си бяха част от забавлението.
Според мен е абсолютно недопустимо толкова малко дете да се води на кино!
А хората, които са си платили да гледат филм какво са виновни, че трябва да слушат и гледат какво првави малко дете?

# 18
  • Мнения: 179
днес отново бяхме на 3D за Космоса, но не беше нещо особено интересно.От 2.5год. ходим на кино и няма пробл. даже много ни харесва.За рибите е по-хубав Peace

# 19
  • Мнения: 179
Според мен е абсолютно недопустимо толкова малко дете да се води на кино!
А хората, които са си платили да гледат филм какво са виновни, че трябва да слушат и гледат какво првави малко дете?


...
...
Защо хората да слушат и гледат какво прави детето ми?Еми ще ти кажа нямаме 3год., но стои като голям човек без да сваля очилата.Изгледали сме всички филмчета Joy

# 20
  • Мнения: 8 917
Не съм посмяла все още да заведа Гери - има време. Peace

# 21
  • Мнения: 595
Някой знае ли има ли такова кино във Варна?

# 22
  • Мнения: 2 700
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty

# 23
  • Мнения: 1 455
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty
В интерес на истината аз имам проблем с очите и наистина ми беше много неприятно с тези очила,а и ме заболя главата.

# 24
  • Мнения: 179

Може би имате проблеми с очите.Ние не сме се чувствали странно и сме редовни посетители защото на детето ми му харесва.Въпрос на избор!
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty

# 25
  • Мнения: 872
Аз съм водила дъщеря ми .За първи път преди около половин година, за Дядо Коледа и снежния човек. И за динозаврите.И на двата филма и беше много интересно , хареса и.
Днес мисля даже пак да я водя, на филма със океана.
Ако не и харесва не бих я водила...

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 21:09 от pepa georgieva

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
На Габа не й хареса. Ходихме около Коледа и тя се уплаши още по време на рекламите, когато една риба заплува твърде близо до нея. До края остана със свалени очила и твърдеше, че вижда добре. Не мисля скоро да я водя пак.

# 27
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Според мен си зависи от детето. Със Саши сме излизали от прожекция и от обикновено кино - беше на 3.5 - 4 г., когато го заведох да гледа "Немо" и много се изплаши.
А от 3D филмите, според мен този за океана е много по-подходящ за деца отколкото филма за Космоса. Космическият и на мен ми беше малко скучен  Thinking

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Зависи от детето и от филма  Peace
Моята нямаше 2 годинки, когато я вкарах да гледа първото 3Д и много се притеснявах как ще реагира. На детето му хареса. Само където ту слагаше, ту махаше очилата. Като е с очила, ръкомахаше и се опитваше да хване разни неща из въздуха  Laughing
И на 4Д я водих  Mr. Green На това и мен ме беше страх  ooooh! Там те ръсят с водичка, вятър подухва, разни неща се спускат от тавана или преминават през краката ти бррррр... Малката следеше моите реакции и затова се държах мъжки  Laughing
Не мисля, че пречеше на останалата публика повече от колкото другите деца. Ако ли не, просто щяха да ни помолят да напуснем залата Wink
Гледането на 3Д наистина може да те накара да се почувстваш странно. Обикновено преди прожекция предупреждават, ако имаш някакви подобни симптоми, да махнеш за малко очилата.

# 29
  • Мнения: 1 100
Според мен си зависи от детето. Със Саши сме излизали от прожекция и от обикновено кино - беше на 3.5 - 4 г., когато го заведох да гледа "Немо" и много се изплаши.
А от 3D филмите, според мен този за океана е много по-подходящ за деца отколкото филма за Космоса. Космическият и на мен ми беше малко скучен  Thinking


Ох, как искам да го гледам този с Космоса. Дават ли го още?

Общи условия

Активация на акаунт