Благотворителност, благодарности и други деяния :-)

  • 60 697
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Еми, нали не си забравила че съм насреща  Hug

Лилче, диска не се четееее Sad ) Ще мислим нещо.


 Banghead tantrum Banghead

ще се гръмна вече

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 21:38 от Lilly

# 31
  • Мнения: 3 268
Ужасно съжалявам,че чак сега разбирам за това,но ще помогна с каквото мога.Еми,чакам да ми се обадиш.Ти си страхотен човек!  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 268
Подготвих дрешки и играчки за дечицата.Еми,обади ми се.Нямам ти телефона.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 210
Подготвих дрешки и играчки за дечицата.Еми,обади ми се.Нямам ти телефона.

Стефи ще ти звънна в края на седмицата. БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 268
Подготвих дрешки и играчки за дечицата.Еми,обади ми се.Нямам ти телефона.

Стефи ще ти звънна в края на седмицата. БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet
Тази събота и неделя съм в Хасково,ще водя малката при нашите,но другата седмица съм на линия.Нямам търпение да ги зарадвам.От нещо друго имат ли нужда.Мисля да им взема няколко книжки с картинки.

# 35
  • Мнения: 5 228
Другата седмица ако се ходи в Св. Параскева, и за искам.

# 36
  • Мнения: 3 268
Другата седмица ако се ходи в Св. Параскева, и за искам.
Еми ще води,не знам къде,но при прати снимките на едни сладки дечица и искам да се запозная с тях.Дано да е в неделя,че в събота имам рожден ден и ще ми е малка натоварено.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес, благодарение на Мими  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet и страхотните момчета от един автофорум, най-накрая отидох в дома в Драгалевци! Laughing Laughing
Беше страхотно, децата са невероятни сладкиши, най-накрая си нагушках Део и Васето от Св.Параскева, за които ми беше толкова мъчно. Занесохме много плодове-ябълки и бананаи, меденки, вафли, много балони, лакомства, играчки, козметика от Бюбхен (НИКОЛАЙ!!!!  bouquet  bouquet Heart Eyes). Персоналът е страхотен, базата също, изобщо-децата са по своему щастливи. Липсва им контакта с външния свят и ни поканиха във всяко удобно за нас време да ходим. Така , че:

ДРУГАТА СЪБОТА СУТРИНТА ЩЕ ХОДЯ ПАК- Към 10.00 , за да можем да поиграем и да се позанимаваме повече време с тях. ЖЕЛАЕЩИ??

Имат нужда от плодове, разбрахме се за топки  Laughing, посоия за рисуване-книжки за оцветяване, фулмастери, моливи и пр.
Толкова ми липсваха тези дечица, че сега съм щастлива, че им дарихме много усмивки и радост днес. Ще ни чакат с голямо нетърпение. Много ми станан мъчно за едно момченце-Митко, който плачкаше и искаше да стои навън, а не да се прибира за обяд, оказа се, че е от няколко дни там и не се е адаптирал, сгуши се в мен и с много ласка се успокои, обеща ми, че няма да плаче, а поиска да го снимам и другата седмица да му занеса снимката. Ясно е, че обещаното ще се спази Laughing
Яд ме е на държавата ни, как може в един дом да дават всичко от себе си за децата, а в друг със същия бюджет да не го правят.....

После отидох до Марина. Добре са, но Алекс е със страхотно изразен атопичен дерматит, занесох антиалергичен прах Саномаксима и крем за атопична кожа. Маринка е истински боец...Пихме кафе, децата поиграха и следобяд като се наспят ще идем до зоопарка, че Алекс не е бил там досега.

Ще кача снимки.  Паролата- само на ЛС. Знаете защо Simple Smile

Стефи, нещата , които си събрала, предлагам направо заедно да занесем в Драгалевци другата седмица.
Хайде мацки, кой ще дойде да дарим на тези пиленца малко нежност?

# 38
  • Мнения: 3 861
На работа съм...ще опитам да се измъкна Hug

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 2 210
Значи три чифта ръце за гушкане на 56 малчовци. Малко сме Sad Sad

# 41
  • София
  • Мнения: 2 530
Може ли да ти откаже човек... Толкова си заразителна. И аз! Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 2 210
Може ли да ти откаже човек... Толкова си заразителна. И аз! Peace
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 7 111
Ако някой се смили над мен откъм страна транспорт, насреща съм и аз. Hug

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Eми, брой и мен  Peace

Но ще ти потвърдя със сигурност в петък, защото може да съм на работа!
Дали може да взема и Ицаки?

Общи условия

Активация на акаунт