Някой поръчвал ли е скоро от family-bg или от ZaDeteto

  • 1 312
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
ами кажи какво си си харесала ,може някои да го е виждал по дриги магазини Peace

# 16
  • в центъра
  • Мнения: 445
Права си, човек понякога изтъпява и не се сеща, но добре че има добри хора да го подсещат   bouquet
Може би трябва да го пусна в отделна тема, но ето това са:
http://zadeteto.com/produkt/122
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1646.htm
Ако някой ги е виждал скоро? Аз проверих доста магазини в центъра, но избора на Lego е слаб, а това на Chicco почти навсякъде се сещат за него, но твърдят, че отдавна не са го имали.

# 17
  • Мнения: 3 479
За влакчето съм абсолютно сигурна, че го има в Комсед. Преди няколко дни бях там. Ако ще ходиш до там, може да провериш и за играчката на Чико.

# 18
  • Мнения: 3 457
а като си почнала с интернет магазините-аз със сигурност чикото съм я виждала в Пакостник и Симонови.Провери в Пакостник-те имат и реален магазин и има възможност да я има. PeaceА за Легото виж в Ига4ките PeaceМоята кака е полудяла то чиковската,но не съм я поръчвала-все забравям Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 289
Аз съм доволна от Family-bg, на ел. поща ми отговориха веднага даже ми бяха пратили и gsm за връзка.  Grinning

И при мен беше така, поръчката доставиха на втория ден  Peace.

bimbo , ние имаме такава играчка . Мога да кажа, че не заслужава парите, цялата е с остри ръбове. Според мен не е сполучлива за малко детенце.
  Докато тази на Толо е страхотна, всичко е заоблено, цветовете са много хубави, формички издават различен звук (като дрънкалки са). Но е по-скъпа, май беше към  26-27 лв. Има я в Малечко.

# 20
  • София
  • Мнения: 659
Аз също съм доволна от family.bg. Пращаха ми имейли, звъняха ми по телефона и се съобразиха с това, кога ми е удобно.
 Съгласна съм и с мнението на Valeria. Аз също много харесвам играчките на TOLО. Вярно, че са скъпички, но и Chicco не са от евтините. Ако се интересуваш можеш да разгледаш сайта на TOLO (www.tolotoys.com) или този на представителите им в България - Малечко (www.malechkobaby.com)

Общи условия

Активация на акаунт