нашите сладурчета

  • 3 725
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 618
А мислите ли, че по-добро съжителство има между деца от еднакъв пол? Лично аз имам сестра  и винаги сме с еразбирали добре и помагали една на друга.

# 76
  • Мнения: 27 524
И аз, като 99 от 100 си мечтаех за момиче  Laughing
Имам момче, безумно щастлива съм с него, не мога сега да си представя той да е момиче. Не мога и да си представя да имам изобщо момиче, а и вече не искам, така свикнах и ми харесва  Hug

# 77
  • Madrid
  • Мнения: 514
Исках момиче,имам момче!

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 298
Благодаря на Бог,че каквото исках - това и ме огря!

PeaceИмам това, което исках - момиче и момче. Peace Peace[/color] Peace

# 79
  • Мнения: 105
Винаги съм искала син на име Александър, ма мъжо ми каза 4е знаел само как се правят моми4ета Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 440
Винаги съм искала синове,мъжа ми също.Когато се роди дъщеря ми бяхме най-щастливите на света.
Сега тайничко се надявам на момченце,но в крайна сметка важното е да е живо и здраво бебче,пък пола е без значение.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Винаги съм искала син на име Александър, ма мъжо ми каза 4е знаел само как се правят моми4ета Mr. Green
Страшен е твоя мъж......

# 82
  • Мнения: 200
Аз лично преди да забременея нямах предпочитания, но когато това се случи силно се надявах да е момиче, защото всички около мен ми казваха, че така като ме гледали щяло да бъде момче. Е сега имам една красива госпожица на пук на всички познавачи. Laughing Joy

# 83
  • Мнения: 887
Мечтаех за дете без значение какво е.Не съм правила предварителни планове за пола.Когато ми казаха,че е момче много се зарадвах и съм сигурна,че да ми бяха казали,че е момиче пак щеше да е същото. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 742
Аз тайничко исках момиче и то защо??? Ами не знаех дали ще се оправя с чурката  Sad ако е момче, защото една позната ходи по хирурзи....и....малко се притеснявах Embarassed

# 85
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първо исках да е момиче. После исках да е каквото и да било, само да имам дете. Като ми дадоха възможност да избирам, пак казах - дете. Е, дадоха ми момиче. После забременях и се надявах на момче. Да, ама не - орисана съм с момичета Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 110
винаги съм искала да е момиченце и ... така и стана

# 87
  • Мнения: 510
Исках момче и наистина е момче, въпреки че аз до последно имах усещане, че ще е момиче. Ако живот и здраве имам второ някой ден пак искам да е момче.

# 88
  • Мнения: 25
С първата си бременност исках момче, бях убедена, че ще стана мъжка майка - но не би, роди се момиче.Сега не мога да си представя, че може да е момче (август ще видим).

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 618
нека проверим нашите желания с анкетка

Общи условия

Активация на акаунт